Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már beletörödtem, de az...

Már beletörödtem, de az normális, hogy a mennyasszonyom, minden áldott vasárnap megy a szüleihez, van hogy déltől akár este 7-ig is?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam,így nem vitázok rajta,ő dolga.De azt az időt együtt is tölthetnénk,sokszor megyek én is,úgy hogy marhára nincs kedvem,de csak azért,hogy addig is együtt legyünk legalább.
2015. jan. 18. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Az szerintem nem normális, hogy szinte egész nap ott van.

A te szüleiddel éltek vagy külön?

Mert ha a szüleiddel, akkor érthető, talán a saját családjával jobban érzi magát.

Ha külön, akkor jók a körülmények?

Ha minden rendben, akkor valóban túlzás.

Az okés lenne, hogy átmentek hozzájuk ebédelni, elbeszélgettek, aztán haza, hogy kettesben is lehessetek.

2015. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
cuki az asszony
2015. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem mész vele?
2015. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Egy héten egy délutánt a szüleivel tölt?

Ez nem olyan vészes szerintem.

2015. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Tarts inkább kutyát, az nem látogatja meg a szüleit.
2015. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Külön élünk,norális lakásunk van.Miért mit gondoltatok putriba élünk vagy mi?Saját lakásunk van.Én 32 ő 30 éves.Nem csak vasárnap,van hogy hétköznap is találkozik velük,de van,hogy szombat,vasárnap is megy.Nekem az már túlzás,vasárnap is ok lenne,mondjuk 1-2 órát,ne de van hogy délbe odamegy segít az anyjának főzni,és van,hogy este 8 ig is ott van,vagy vagyunk.
2015. jan. 18. 20:31
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Ja, hogy minden nap megy, az más. Azt hittem csak ez az egy délután van.

Akkor tényleg túlzás, szerintem is.

2015. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Dobd ki! Mindig anyuci pici lánya marad! Tudod a nők is utálják anyuci pici fiát.
2015. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Én is megyek minden vasárnap a szüleimhez,a férjem is vasárnaponként látogatja az anyukáját,nem tudom mi olyan szörnyű ebben...
2015. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Az orvos biztos nem vágta el a köldökzsinórját. Cseréld le, keress mást helyette. Meglátod, csak rosszabb lesz!
2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!