Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vasárnap mutatom be a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap mutatom be a családomnak a barátomat, normális, hogy ennyire izgulok?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz egy ilyen kisebb családi összejövetel a nagyszüleimnél, és anyukám feldobta, hogy hozzam el a barátomat is, mert ők futólag már ismerik. Már ő is kiváncsi a családomra, szóval remek.

Az egyetlen probléma, hogy a nagyszüleim miatt aggódok picit. Nagyon tisztelettudó srác, szeret, tisztel engem is, tényleg a tenyerén hordoz, de van pár tetoválása, orrpiercingje, a fülei elég nagyra vannak tágítva. (Nekem is vannak tetoválásaim, és a szüleimen kívül az egész család utálja)

Már csomószor átbeszéltük, hogy mit hogy fogunk csinálni, tehát nagyimnak hoz a kedvenc bonbonjából, nagypapám kedvenc borát, meg hogy mit vesz fel, satöbbi.

Így is nagyon izgulok, hogyan nyugodjak picit le?

Köszönöm!:)

18L (22F)



#család #kapcsolat #bemutatás #el fogok ájulni
2014. szept. 26. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy izgulsz :)

De ha rendes fiú, akkor ezt mamádék is látni fogják, és akkor nem kell aggódni :)

2014. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Hát, belegondoltam, hogy egyszer majd nekem kell bemutizni a barimat apumnak.

Szép baleset lesz, az bizti °-°

Neked meg sok sikert és no para... ^^

2014. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

"van pár tetoválása, orrpiercingje, a fülei elég nagyra vannak tágítva."


no comment. valószínűleg ő lesz a család kedvence. szétvarrt divatb*z*, majom fülekkel.

nyugi, nem fognak nagyon célozni rá, hogy el*krtad, kislányom...

állatkertbe nem mentek, ott talán be is tudna illeszkedni.

de hát zsák a foltját, ugye, kérdező?

2014. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha lesz egy kis zavart nézelődés, köhécselés, akkor tudd, hogy nem félrenyeltek az ősök, csak van ízlésük, amit nem tudtak tovább adni.
2014. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"van pár tetoválása, orrpiercingje, a fülei elég nagyra vannak tágítva."


Nekem anyum elkezdene sikitozni, apum meg nyájasan közölné vele, hogy nézzen szét, mert most volt itt utoljára.

Kb ez ilyen lenne nálunk... :$

Pedig külsötöl függetlenül lehet öszinte és jó ember aki szeret, és lehet szellemileg is igényes, aki viszi majd valamire az életbe, szerintem. :/

2014. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

azért a nagyszülőknél legyen a közelben szívgyógyszer.

majd viszi a bonbont, és a bort, aztán azt hiszi a majom, hogy el van intézve a házi áldás. előbb az agyát kellene átöltöztetni, kívülre bármit felhúzhat, belül nem változik.

valószínűleg kosztolányi novelákkon nőtt fel, és orvosnak készül a lelkem....

2014. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pszichológiát tanul, mellette dolgozik, nagyon ertelmes fiú. Nincs "szétvarrva", az alkarjain és a combjain vannak igényes minták. Nekem így tetszik. Egyébként az apámnak is sok tetoválása van, és a nagyszüleim kedvelik.

Bár zsák-a-foltra lennénk, szívesen lennék olyan jó, mint ő.

2014. szept. 26. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként az apámnak is sok tetoválása van,..."


nincs több kérdésem, értek mindent. :)

2014. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

úgy látszik tévedtem, az ősöknek csak sikerült tovább adni a szépérzéküket. :)

biztosan nagyon jól meg fogják érteni egymást a pasiddal, csak nehogy átessenek a ló túl oldalára, és majd részegen együtt menjenek krvázni egyszer. volt már rá példa ennél jobb helyeken is...

2014. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na álljunk meg kicsit.

Miért ne lehetne tanult, diplomás, rendes ember, aki szeret kicsit kilógni?

Egyébként a szüleim is diplomások, édesapámnak étterme van, édesanyám is vezető pozicióban dolgozik, és én is egy erős iskolában vagyok tagja a DÖK-nek.

Egyébként ilyenkor döbbenek rá, hogy miért külföldön élünk.

Nevetséges előítéletesség folyik.

2014. szept. 26. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!