Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már beletörödtem, de az...

Már beletörödtem, de az normális, hogy a mennyasszonyom, minden áldott vasárnap megy a szüleihez, van hogy déltől akár este 7-ig is?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam,így nem vitázok rajta,ő dolga.De azt az időt együtt is tölthetnénk,sokszor megyek én is,úgy hogy marhára nincs kedvem,de csak azért,hogy addig is együtt legyünk legalább.
2015. jan. 18. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
csak kérdezem, hogy mi ez a nagy lepontozás? habár nem számít sokat, hiszen a normális válaszok mind le vannak pontozva általában, de kicsit furcsa, hogy ha valaki kérdez, már az is le van pontozva :D
2015. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senki,nem szoktam pontozgatni.
2015. jan. 19. 16:41
 23/23 anonim ***** válasza:
58%

Ez tök fura, hogy ez baj... Mármint heti minimum egy napot én is anyukámmal töltök. Idősödik, egyedül él teljesen, szeretem őt, és heti egy napot igazán megérdemel. A testvérem külföldön él, csak én vagyok anyunak a családból. Ilyenkor nála is alszom egyet, aztán megyek vissza a páromhoz a közös lakásba.

Mivel neki is idősek a szülei, ő is igyekszik hetente-kéthetente velük lenni egy kicsit.

Sose volt még ebből konfliktus, és azt sem érzem, hogy bármelyikünk függne a szülőktől. Egyszerűen ők attól még a szüleink, hogy már 30-on túl, 5 éves kapcsolatban vagyunk.


És igen, nagyszerű a kapcsolatunk egymással, imádjuk egymást, és csak még jobb találkozni, ha egy-egy napot külön tölöttünk. Ennyi privát szféra szerintem mindenkinek jár.

2015. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!