Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már beletörödtem, de az...

Már beletörödtem, de az normális, hogy a mennyasszonyom, minden áldott vasárnap megy a szüleihez, van hogy déltől akár este 7-ig is?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam,így nem vitázok rajta,ő dolga.De azt az időt együtt is tölthetnénk,sokszor megyek én is,úgy hogy marhára nincs kedvem,de csak azért,hogy addig is együtt legyünk legalább.
2015. jan. 18. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Csinálj magadnak olyankorra te is programot. Valami olyat, ahol baromi jól érzed magad, és vagy kíváncsivá tudod tenni vele őt is, vagy esetleg elkezdi rossz szemmel nézni. Most nagyon biztos benned, hisz vele mész akkor is, ha semmi kedved. Rengesd meg kicsit a magabiztosságát, de csak finoman, mielőtt teljesen a fejedre nő.


Ha ez számodra nem járható út, akkor fokozatosan próbáld leépíteni. Először csak egyetlen alkalom maradjon ki valami olyasmiért cserébe, ami neki jó (pl wellness hétvége, színházi előadás, akármi), majd két hónap múlva még egy, hat hét múlva még egy, utána elmarad havi egy, majd lassan már csak minden második héten megy el... türelemjáték, de még érhet célt.


Ő szívesen megy, vagy érzelmileg zsarolják bele?

2015. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

ma 20:37


Miért probléma?Talán azért,mert szívesebben tölteném vele azt az időt.És akkor is mennem kell,ha nagyon erőlködés az egész és marhára nincs kedvem,és ahhoz,hogy együtt legyünk magamra kell erőltetnem hogy megyek én is.Bocsi de az hogy oda megyünk minden vasárnap és van,hogy ott vagyunk délelött 11-től,egészen estig.Engem ez megfojt az a helyzet.

2015. jan. 18. 20:53
 13/23 anonim ***** válasza:
36%
Talán idősek a szülei? Segítenie kell?
2015. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%
és miért nem szeretsz anyúsékhoz menni? meg oké, hogy a menyasszonyoddal szeretnél lenni, de nem együtt vagytok és éltek egész héten? ha a hétvége 2 napból áll és abból 1-et a szüeivel szeretne tölteni, akkor az miért baj? gondolom, azért ha 2 napos programotok van, akkor rualms tud lenni ahhoz is? vagy ez ilyen kőbe vésett szabály, hogy márpedig ha törik, ha szakad, vasárnap ő megy?
2015. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Eszedbe ne jusson elvenni. Majd anyucikája az oltár elé vezeti!
2015. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem normalis. De nem ez a baj, pl. en dohanyzom, es cigiszagu a ruham, az se normalis.

A baj az, hogy ez teged zavar. A kerdes az, hogy ot ez mennyire erdekli. Ha semennyire, akkor ebbol gondok lesznek, mert nem eleg, hogy erzelmileg onallotlan, de a te igenyed masodlagos az o kenyelmevel szemben.

2015. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
Meg is bolondulnek ha ennyire nyaggatna parom,hogy csak vele legyek. Semmi kulonos nincs abban ha megy a szulokhoz. Ez csak mai modern baromsag hogy nem szakadt el a koldokzsinor... regen egyutt is eltek csaladok,generaciom es nem is volt ennyi gond mint most a kapcsolatokban. En is talalkozom anyummal 1-2 hetente,es ez normalis. Amugy volt olyan parom mint te,mindig velem akart lenni,nem tetszett neki ha elmentem otthonrol. Eleg faraszto volt,mar csak azert is mentem hogy vegre nyugtom legyen töle.
2015. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%
Hidd el ha imadna veled lenni,nem maradna ott ilyen sokaig. Erre nem gondoltal? Ha meg amugy jol megvagytok,akkor miert zavar ha megy. Ne akard kisajatitani,massal nem tölthet idot?
2015. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
mennyit telefonal veluk? ha meg az is elveszi minden idejet az tényleg gaz
2015. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

30 évesen már illene leszakadni anyuci szoknyájáról, hát, a tied sajnos még mindig rajta lóg.


Én havonta egyszer megyek barátommal a családjához, de az is épp elég, ha havonta 2x utaznánk, az egyiket lemondom. Szeretem a családját, nem az, de hétvégén pihenni akarok, nem utazni 2x3 órát, plusz bájologni nekik.


Az meg külön jó, hogy fél délutánt ott tölt, megértem, hogy zavar, engem is zavarna.


Aki szerint pedig miért nem megy vele: mert talán ő KETTESBEN lenne a menyasszonyával, nem leendő anyós-apóssal együtt.

2015. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!