Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyasszonyom azt mondta a...

Mennyasszonyom azt mondta a facebookon, a chat ablakban, csak a fontos emberek vannak neki beállítva. Az egy éjszakás kalandja akkor miért van beállítva?

Figyelt kérdés
Tudom hülye facebook mizéria,én nem is nagyon szoktam használni nem ott élem az életem,na de azért erre felfigyeltem.2.5 éve vagyunk együtt,elöttem pár hónappal volt egy egyéjszakás kalandja.Még beszéltünk régebben,erről a facebook hülyeségről,ki mennyit használjameg mire.És emlékszem hogy mondta,hogy a számára fontos emberek vannak beállítva neki a chat részen.Az kb 6-7 ember és az az illető is közte van.Erre úgy jöttem rá,hogy megkért egyszer,hogy lépjek be neki,mert éppen dolgozott és valami fontos üzenetet várt és ő nem tudott belépni.Arra lettem figyelmes,hogy az ember még mindig bevan neki állítva.Nap mint nap chatel a testvérével vagy a barátnőjével,szóval már rég átálíthatta volna.Sőt egyszer már átálította.Azért is furcsa,mert mindig figyelt a beállításokra.Lehet én vagyok hülye és kombinálok,de nektek ez nem lenne fura?Én nem vagyok alapvetően féltékeny típus,soha nem is voltam.
2015. jan. 19. 13:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
O_o A facebook nem magától választja ki, hogy kiket mutat elsőként? Azt hogy lehet beállítani??
2015. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én elég féltékeny vagyok.

Szerintem ha már egyszer levette a csetről és vissszatette akkor ott van valami, lehet hogy nem flörtölés csak barizás de ki tudja.

2015. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Chaten le lehet tiltani az ismerősöket és csak azt engedélyezni akit akarunk. Eddig stimmel.

Szerintem kérdezz rá.

2015. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Elso, en is pont ezen gondolkoztam, en is ugy tudtam, hogy a fb magatol donti el. De hozzateszem, hogy altalaban azokat rakja ki elsokent, akikkel a legtobbet beszel altalaban.
2015. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Első válaszadó.A chat ablakra rámész,jobb oldalt alul lent,eddig gondolom vágod.:)Ahogy elő jön az ablak,jobb felső sarok egy (fogas kerés),beállítások,arra rámész,azon belül,pedig chat beállítások,ott betudod írni hogy kivel akarsz beszélni.Ha egy ember akkor egy,ha mondjuk csak a Jóska Pistával vagy a Kis Julival,akkor azok nevét írod be,és csak ők lesznek a kedvecnek között és csak ők látnak elérhetőnek.
2015. jan. 19. 13:59
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

"Csak a fontos emberek"

+

"Az egy éjszakás kalandja"

=

Az egyéjszakás kalandja fontos neki.


Megfejtettem a találós kért?

2015. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Első vagyok: köszi, én erről eddig nem is tudtam xD Amúgy szerintem tőle kellene megkérdezned, hogy miért, mi honnan tudjuk?
2015. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ma 14:01


Még nem mertem megkérdezni.Nem tudom hogyan fogjak neki a kérdésnek...:)Tudom egyszerű a kérdés,de erre vagy azt mondja,hogy azzal beszélget akivel akar,mert valóban nem tilthatom meg neki.

2015. jan. 19. 14:06
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
"Emlékszel, múltkor azt mondtad hogy csak azok vannak fenn nálad chaten akik fontosak. Amikor múltkor megkértél hogy lépjek be a fiókodba, láttam hogy ott volt az a férfi is akivel egyéjszakás kalandod volt előttem. Ő miért olyan fontos?"
2015. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj,ha megkérdezem,akkor azt fogja mondani,hogy hol a bizalom stb.Meg hogy megkérdőjelezem a hűségét.Nem tudom mi lenne jó ötlet,elég tanácstalan vagyok így.
2015. jan. 19. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!