Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt feleség jól jövedelmez?

Volt feleség jól jövedelmez?

Figyelt kérdés
Barátom elvált kb. régóta. Jómagam jelenleg nem dolgozom, de nem azért, mert lusta lennék! Jelenleg abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy az egyik testvérem által birtokolt lakásban élek, s míg nem találok munkát, addig édesapánk fizeti a költséget. Ez tényleg nagyon szerencsés helyzet, nem is ezért írok ide. A kedves barátom, aki immáron fél éve él nálam (azt mondja, hogy élettársak vagyunk, de tulajdonképpen tök ingyen éldegél itt - tehát beköltözött, de nem kell fizetnie semmiért, talán csak olykor vesz kaját), mostanában gyakran emlegeti, hogy a volt felesége ennyit és ennyit adott neki. Na most akkor elküldjem, vagy ne?
2010. febr. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem tudod te is ...
2010. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elküldtem volna!!!!!
2010. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kérdés!Gyorsan tanítsd meg repülni,meg javasold neki,hogy akkor nyugodtan költözzön vissza a volt feleségéhez!
2010. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt feleség kilőve, oda nem megy/nem mehet vissza. Visszaél azzal, hogy jelenleg nincs melóm, kérkedik a 100.000 forintos jövedelmével ( - gyerektartás fizetése), itt él nálam ingyen mint élettárs, lassan 40 éves lesz, én meg 33, s nekem kéne eltartanom? Férfi az ilyen?
2010. febr. 7. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Naná hogy elküdjed...
2010. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs kompromisszum !!!! ( nem tudom mondtad-e már neki hogy be kéne szálni, elvégre ö is ott lakik) akkor 1 percet se várj, én "meghalnék" ha igy tartanának el, tiszta gáz lenne, hol van neki az esze? Vagy ugy is mondhatnám, lehet kihasznál, igy neki jo megy sora, van ingyen ház, nö, meg még fizetni is ritkán kell, ez a kánaán neki, de te légy résen és ne hagyd !!
2010. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Negyven évesen egy óriási here! Nem lóhere, mert az szerencsét hoz, de ez, inkább visz mint hoz! Ki vele!!!
2010. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már most így kihasznál, mi lesz később?
2010. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!