Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy erős, határozott...

Mennyire vagy erős, határozott nő/feleség?

Figyelt kérdés

Az erőset arra értem, hogy képes minden helyzetben helyt állni, nem "pityereg" a kis dolgokon, olyan oroszlán-anya típus. A határozottat pedig a szokásos értelmében.

Kíváncsi vagyok ez hogyan mutatkozik meg a családi életetekben. Én sajnos nem vagyok sem erős, sem határozott.


2011. aug. 31. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok az, semennyire.
2011. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mint feleség megbuktam a teszteden, mert hagytam szerelemből, hogy a férjem a fejemre nőjön. Mint nő, anya, ember iszonyú erős vagyok, mert mindent én csinálok itthon
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én határozottnak tartom magam (meg mások is), és természetesen próbálok helytállni, s amit elhatározok, véghez vinni, de azért nálam is el szokott törni a mécses, ha valaki érzékeny ponton talál el, vagy éppen úgy érzem, hogy egy olyan akadály állt az utamba, amit nem tudok elhárítani.. :)
2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem, de még nem vagyok feleség.

Anyukámról annyit tudok modani - aki szintén nagyon határozatlan - hogy nem túl jó dolog. Mindig is arra vágytam gyerekként, hogy felnézhessek rá ilyen szempontból is. Azt hiszem engem is erősebbé tett volna, ha látom ő milyen biztos magában. De mivel nem ebben nőttem fel, lám később, ill mindig, nekem is bajom van vele.


Utálom ezt a tulajdonságomat, szerintem ez a legrosszabb.

Hm, biztatásképpen, olyan vagy amilyen. Ha szeretnek elfogadnak vele. Amúgy ezt a környezetetdnek sokkal könnyebb elfogadnia, mint egyebeket, úgy gondolom. Csak számodra rossz, és talán a nevelésnél. Inkább abban, hogy a gyerekeid miként fognak látni. De szerintem csak add önmagad és ösztönösen csináld. Lehet-e másként egyáltalán. Nem tudom, még csak 18 vagyok. Remélem ha tudatosan kezelem ezt a gyengeségem, és odafigyelek rá, megpróbálok határozottabb lenni, akkor fejlődni fogok.


Minden jót kívánok! Remélem segítettem. :) Próbálj meg bízni önmagadban. :) Szép álmokat!

2011. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 22:33

Mintha én írtam volna az első bekezdésedet. Szintúgy határozatlan, bizonytalan anyával nőttem fel, aki amúgy oroszlán-típus, de a döntéseknél meg a hétköznapi dolgokban rendkívül döntésképtelen. Édesapám pont az ellentettje, határozott még a legkilátástalanabb helyzetekben is, számomra ő a példakép ilyen téren. De mivel anya mellett voltam többet (apa egész nap dolgozott, volt hogy külföldön ) ezért anya személyiségjegyei mutatkoznak inkább rajtam. Határozatlan vagyok, önbizalomhiányos, és cseppet sem erős.

Nagyon szeretem az édesanyámat, úgy érzem, hogy a legjobb anya, de azért emberként örülnék ha kicsit határozottabb lenne.

2011. aug. 31. 22:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Határozott vagyok,sőt lehet túlságosan is,vagy a barátom nagyon engedékeny,hm...Úgy érzem nem igazán tud mellettem érvényesülni,bár ha belegondolok,akkor ezt másra vezetném vissza,mármint az Ő viselkedését...Na most írtam egy kívülállóként értelmetlen maszlagot,de legalább kiadtam magamból :D Jah igen,sosem voltam pityergős,valahogy nem az én stílusom...
2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talpraesett,határozott és pozitív vagyok.Otthon mindent én csinálok,ha kell télen fát vágok vagy ha épp szükség van biciklit szerelek.:D A tini fiammal mindent megbeszélünk tudom a lányos ügyes-bajos dolgait,haverjai is bármit elmondanak nekem.Értek a fiatalok nyelvén.De a nadrágot persze nem én hordom :D
2011. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon határozott vagyok, viszont nagyon érzékeny is. Szerintem a kettő nem "üti" egymást.
2011. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Èn pedig pont erös és határozott vagyok.Nem a nevelésemnek köszönhetem,hiszen anyám akaratgyenge tipus.2 gyermekem van,egyedül nevelem öket,11éves fiú,22hónapos kislány.Nevelésben szigorú vagyok,szinte mindenhol megdícsérik a gyermekeimet.Nemrég szakítottam a kicsi apjával,mert nem bírom elviselni a lusta,húzom-halasztom embereket.A mindennapi életben elönyös,párkapcsolataim eddig nem müködtek.Talán nem is fognak....

40/nö

2011. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon erõs vagyok, viszont nagyon érzékeny, hogy hatàrozott vagyok-e nem tudom, attól függ, hogy miben kell döntenem.
2011. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!