Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy boldogabb...

Mit tehetek, hogy boldogabb és elégedettebb legyen az életével a párom?

Figyelt kérdés
Van egy krónikus betegsége, emiatt nem dolgozhat abban, amit mindig is szeretett volna. Próbálja hobbiként pótolni olyan önkéntes tevékenységekkel, amik nagyjából segítik kielégíteni ebben, de ugyanakkor nem veszélyes a betegségére. Sokszor ideges, morcos, és észreveszem rajta hogy szomorú, és utálja a munkahelyeit. Próbál megmaradni mindenhol, de minden nap olyan kínkeservvel megy dolgozni, hogy rossz nézni. Próbálok megtenni mindent érte, de sokszor terhes neki, és elutasítóan viselkedik velem. Gyakran vág a fejemhez meggondolatlan szavakat(sokszor nagyon durvákat) aztán persze jön kuncsorogni hogy sajnálja. Megértem, mert nem egyszerű amin átmegy, de én sem tűrök ilyen viselkedést sokáig, és sajnos úgy érzem felesleges és tehetetlen vagyok.
2015. jan. 21. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nők gyakran esnek abba hibába, hogy beleszeretnek egy betegség miatt gyámolítandónak tűnő férfiba és csak nagysokára döbbennek rá, hogy rosszul választottak. Mindenkinek saját magának kell a saját életét felépíteni.
2015. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz neki kell belül eldöntenie, hogy nem akar szenvedni és beéri azzal a munkával, hobbival ami van. Te nem hozhatod helyette meg azt a döntést. Te csak annyiban dönthetsz, hogy mellette maradsz-e így, vagy elhagyod.
2015. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok embernek van nemszeretem munkája, mégsem hisztiznek mindennap. A férjed dolga felnőni.
2015. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!