Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel megtartani a tehetős...

Gyerekkel megtartani a tehetős férfit? Mi a véleményed erről? Ismersz ilyet? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem kifejezetten tehetős, de volt két saját lakása. A nő terhes lett, összeházasodtak. 3 évre rá váltak, a férfi az én férjem azóta, 10 éve vagyunk együtt.
2015. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek ilyen tortenetet, a ferfi igazi milliomos, a no csak gyereket akart, meg is mondta a ferfinak, hogy o az alakalmi kapcsolatbol terhes lett es megtartja a babat, de nem ker smemit, csak kzoolte a pasival. A ferfi imadja a lanyat, tamogatja, peldas kapcsolat van kozottuk, sokat talalkoznak. A tortenetet az no testveretol tudom, szeritem ez nagyon ritka, hogy ilyen szepen alakul! mar nagy a lany, 18 eves, a kulfoldi tanulasat, mindent szponzoral az apuka es imadja az egyszem lanyat! Anyukaval csak minimalisan tartjak a kapcsolatot, de minden normalis.
2015. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem Te kérdeztél ma erről? Gazdag jóképű 29 éves kontra 18 éves csaj?
2015. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

kezd unalmas lenni mára ez a téma... először a 18 éves csaj a 29 éves pasitól terhes, aztán valakinek az ismerősei sorban arra nevelik a lányukat, hogy gazdag pasit fogjanak...

kamuhegyek.

2015. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szánalmasan gyenge próbálkozás, ráadásul játék egy ártatlan ember életével. A gyerek helyében, ha felnövök, otthagynám anyámat örökre.
2015. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Gusztustalan dolog. Ha meg nem sikerül megfogni a férfit akkor a gyerek is csak kolonc lesz a "nő" nyakán (még ha magának se vallja be...)
2015. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt, hogy lehetetlen..


Egy gyerkkel egy férrfit sem lehet megfogni..

Egy ideig ottmarad, elvesi esetleg feleségül, abból sem sül ki smmi jő..


Ha mar ezzel kell megtartani regen rossz.


Peldám 2 közeli van..

Az egyik él nem is igazán volt penzes, de a lenyeg ugyanaz..

A gyerekkel tartja a kapcsolatot,mes már mással él, de már. Azsûleskor sem voltak együtt, most 4 éves a ygerek


Másik, ott 3 hónap múlva születik... Ha nem esett volna teherbe, akkor esetleg megajvíthatták volna a kapcsolatot, de ez a húzas miatt a "srác" nem is akarja, azt mondta hogy nem tervezi tartani a gyerekkel sem a kapcsolatog,mő nem akart soha ygereket, nem gondolta,mhogy nem szedi a csaj a tabit, 3 éve voltak együtt a ferfi reszéről nyiltan laza kapcsolatban, én ismertem a masikbaratnőjét is( a csaj is tudott rőla....) nem árult zsakbamacskat ő kivetelesen sosem hazudott,mtehat megadta a legetőséget a kapcsolat elején, hogy ő nyitottat szeretne..l/ bar az óvszer használat vagyis nem hasznalatot nem értem/

2015. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hiszek ebben. Hülyeség. Általában csak az irigy vagy rosszindulatú emberek mondják másra hogy "megfogott egy férfit" a gyerekkel.


Olyan LÉTEZIK, hogy anyuka átcseszi apukát mondjuk azzal hogy szed tablettát, miközben nem és rákényszerít egy gyereket.


Olyan NEM LÉTEZIK, hogy apuka feleségül veszi anyukát, csak mert anyuka meg akarja fogni egy gyerekkel. Ahol ilyen van, ott nem a gyerek a fő ok, ebben mindenki biztos lehet. Ők nyilván együtt is akarnak lenni, még ha utólag mást mondanak is. (Utólag mindenki átkozza a másikat és "nem ért semmit" abból amit szerelmesen tett. Sőt, még talán azt is letagadja hogy valaha szerelmes volt. Így megy ez.)


Szóval nem hiszem hogy bárkit meg lehet fogni egy gyerekkel. A mai világban a gyerek nem jelent ilyen jellegű kötelezettséget.


Nekem a családomban van arra példa, hogy a sógoromat semmivel sem tudja megfogni a barátnője. Már ezerszer fejre állt, tüzet szított, hisztériázott, hízelgett, de bizony nem tudja magát elvetetni. És hogy miért nem? Mert aki nem akar, az nem is házasodik, akárhogyan is próbálnak rá hatni.


A leírtak persze nem csak a házasságra érvényesek. Egy egyszerű párkapcsolatra is.

2015. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
94%
max a gyereknek lesz hozzá köze de "anyucinak" nem..
2015. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

8-s: de hidd el, van olyan, aki emiatt belemegy a házasságba. Vannak olyan férfiak, akiknek számít a gyerek, számít a család, még akkor is, ha átverték őket. Azt hiszik, alá tudják rendelni a személyes vágyaikat annak, hogy a gyereknek teljes családot biztosítsanak egy olyan nővel, akit amúgy nem vettek volna el a terhesség nélkül. Személyesen ismerek ilyet, ő maga mesélte, hogy érzett.


Ezek a házasságok azonban nem tartanak sokáig, mert a férfi hamar rájön, hogy a lehetetlennel próbálkozott meg.

2015. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!