Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? El akarok...

Mit csináljak? El akarok menni a családomtól

Figyelt kérdés
Mert utálok iskolába járni és tanulni és nem látom értelmét, és ők meg azt akarják hogy teljesítsek... És én rossz tanuló vagyok, többször buktam, még 10 osztályos vagyok és 19 éves leszek... És nem akarom már ezt.. Úgy döntöttem hogy elmegyek a családomtól messzire, hogy ne kelljen suliba járnom, mert én sohasem fogok menni dolgozni meg semmit sem csinálni, mert alacsony az önbecsülésem, depressziós vagyok stb. na meg lusta. Úgyhogy hiába is várják el tőlem, hogy bármit is csináljak, nem fogok. Úgyhogy elhagyom őket, szerintetek is jó ötlet?
2015. jan. 22. 15:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
19 vagy. Szabadon éhen halhatsz akárhol, ha lusta vagy tanulni. Szíved joga!
2015. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

18 elmúltál odamész ahova akarsz.

Biztos szép élet a hajléktalanoké is.

2015. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
értem köszönöm remek!
2015. jan. 22. 15:18
 4/28 anonim ***** válasza:

Mit szerenel?


Mi az elképzelésed?


Hova mész? Mit csinalsz? Mit eszel? Hol alszol?


Tehá most veszed a sátorfád, és gondold végig,mhogy mik akövetkező lépeseid, csak 2 hétre előre..!


Miutan ezekre valaszoltál akkor meg tudom mondani jó ötlet-e..

2015. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Janka néni ***** válasza:
89%

Rossz hírem van: hiába mész el, magadat magaddal viszed. És attól, hogy elmész, nem leszel kompetensebb (bocs, alkalmasabb) az önálló életre.

Egyébként mi a baj? Nem akarsz tanulni? Ne tanulj! Nem akarsz dolgozni? Ne dolgozz! Ja, hogy enni akarsz? Hát, ne egyél! Neteznél? Ne netezz! Barátom, neked is szól: NINCS INGYEN VAJASKENYÉR!!!!


Alacsony önbecsülés? Depresszió? Majd a híd alatt mínusz 6 fokban megjön az önbecsülésed, ne félj!

2015. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Remek? Az. Miért mit vártál? Dolgozni nem akarsz, tanulni sem, és otthon, ahol eltartanak, nem jó. Szerinted kinek a vágya az, hogy életed végéig istápoljon a nagy büdös semmiért? Pár év az utcán és beteg leszel, alkoholista, szellemileg sérült, és jó eséllyel 10-20 éven belül egyik télen megfagyva találnak egy bokor tövében. Csak mert lusta voltál még 2 évet tanulni és utána valami szakmát keresni. A te életed, a te döntésed.
2015. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
másik településre megyek messze innen az utcára
2015. jan. 22. 15:21
 8/28 anonim ***** válasza:
Te tudod. Szerintem fogalmad sincs, milyen éhezni és fázni, ez a bajod.
2015. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Pont ezért mondom, hogy nem kell eltartaniuk már és elmegyek mert nem szeretnék tanulni, dolgozni
2015. jan. 22. 15:23
 10/28 anonim ***** válasza:

És mit csinálsz?

Jövőhéten minuszok lezsnek, és ho.



Volt már olyan, hogy éhes voltál? És hogy fáztál? És mindkettőt egyszerre?


Mégis honnan lesz takaród?


Vagy inkábbb meddig? Élet halál harc van az utcán

2015. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!