Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem uralkodni akar...

Feleségem uralkodni akar rajtam. Mit tehetnék hogy jobban tiszteljen? Tiszteletet akarok!

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam egy papucsnak,de egyfolytában ilyen nőket fogok ki.Az előző két kapcsolatomban is olyan nőket fogtam ki,akik uralkoni akartak a férfin,mint kiderült nem csak rajtam.Nem tudom már mit tehetnék,de a feleségem eküszöm egy idiotának tart.Bezzeg arra jó vagyok hogy minden nap kielégítsem,amit nem bánok persze.:)De hogy egyolytában oszogatja a parancsokat,az már mindennek a teteje.Természetesen nem hagyom magam,de pl mindenre azt gondolja csak is neki lehet igaza.Osztogatja a parancsokat,úgy ahogy a főnököm se a munkehelyen,néha mintha egy ki..baszott katonaságon lennék úgy érzem.

Nem tudom miért nem tud tisztelni,nem szolgálok rá.Férfias kiállásom van,és jóképű vagyok na:)Szóval aki rámnéz,az nem azt mondja hogy papucs vagyok,a viselkedésem se olyan.Kiprobáltam már millió extreme sportot,cross motoroztam,snowbordoztam,siklóernyőztem,boxoltam,szóval ebből is láthatjátok nem egy be...szari p..öcs vagyok.

Hogyan érjem el hogy jobban tiszteljen,mert néha úgy érzem semmibe vesz ezen a téren,tudom én hogy szeret,de jólesne egy kis tisztelet.Ha szólok neki hogy ne szóljon rám mindenért,és ne oktasson ki,ne nézzen hülyének,akkor megsértődik,ugyan úgy akkor is,ha én merek valamiért rászólni.


2015. jan. 12. 14:37
1 2 3 4
 1/39 acelsziv ***** válasza:
100%
mondjuk állja a sarkadra vele szemben is és mondd meg neki a véleményedet a viselkedéséről.
2015. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Költőnő? ***** válasza:
68%
vmi mégiscsak lehet benned, ha rendre ilyen nőket fogsz ki....
2015. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

Te osztogasd neki a parancsokat, ha ugráltat, akkor mondd, hogy csinálja meg ő. Ha nem tetszik neki, akkor hívd fel rá a figyelmét, hogy ő is ezt teszi és hogy akkor érezze át, hogy ez mennyire nem jó.

Egyébként meg így nem lesztek sokáig együtt.

2015. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Titusztitusz ***** válasza:
8%
Amennyiben VALÓBAN ki tudod elégíteni a nejedet szexuálisan, akkor szerintem egyszerűen elképzelhetetlen egy olyan állapot, hogy a nejed ne tisztelne...Ez olyan dolog lenne mint a fábol-vaskarika...Ne viccelj már...Egy nő ha tökéletesen ki van elégítve szexuálisan, akkor az úgy néz fel a nevezett férfira mint egy ISTENRE mindig, minden körülmény között...
2015. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Milyen parancsokat ad?
2015. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
79%
a férfiak hajlamosak az hinni, hogy ugráltatva vannak, de az hogy rakd el magad után a tányérod és hogy kétnaponta megkér hogy azt a qrva nyikorgó ajtót olajozd már be az nem ugráltatás - ha maguktól megcsinálnák a férfiak a dolgaikat nem járnának így, gondolom nem kell mindennap megkérd az asszonyt, hogy ugyan már mosogass el, moss, teregess vasalj, mert szó nélkül megcsinálja - szóval ha részleteznéd a problémát lehet tudnánk tanácsot adni
2015. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ne legyél már hülye. Orgazmusért cserébe tisztelet jár?
2015. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
14%

Titusznak igaza van.

Kérdező!

Olvasd el Csernustól a Férfi című könyvet.

2015. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de olyan nincs, hogy véletlenül mindig ilyen nőket fogsz ki. A nők először próbálgatják a határaikat (a férfiak is), és ha zöld utat adsz nekik, akkor durvul el a helyzet. Semmi értelme nem lenne parancsolgatni, ha te nem tennéd meg, amit mond, hanem mondjuk szemére vetnéd a hangnemet helyette. Olyannak tart, amilyennek mutatod magad. Az, hogy magadban forrongsz és tiszteletet követelsz, nem látszik a viselkedéseden, sőt, úgy látszik a szavaidon sem, ha már szóvá tetted. Véleményem szerint egy ennyire elcsúszott kapcsolat már sosem lesz egyenrangú, mert a nő traumának fogja megélni, ha veszít a pozíciójából, tisztelni pedig már nem fog azért, mert megdöngeted férfias mellkasodat.. Nem kellett volna vezető szerepbe engedni. Egyébként pedig azt tudom mondani, hogyha parancsol valamit, közöld vele, hogy ez a hangnem már nem működik, mert úgy érzed, visszaélt a jóindulatoddal. Ha minden diplomácia ellenére megsértődik, akkor az csak dráma, amiért megsértetted a büszkeségét és a felsőbbrendűségébe vetett hitét.
2015. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
A tiszteletet ki kell érdemelni. Mit teszel érte, hogy tiszteljen?
2015. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!