Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek fórumot ahol egyedülá...

Ismertek fórumot ahol egyedülálló szülők beszélgethetnek?

Figyelt kérdés
Vagy valamilyen más fórumot. Nem fröcsögni akarok, csak jólesne beszélgetni.
2015. jan. 22. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Társkereső chat.. nem viccből írtam. Sokan nem csak párkapcsolatot, hanem baráti kapcsolatot is szívesen fogadnak.
2015. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

2015. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Hoxán is találsz egyedülálló anyukákat.


[link]

2015. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, most látom, hogy 2. is ezt linkelte be neked.
2015. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is egyedülálló édesanya vagyok és nekem is jól esne néha olyanokkal beszélgetni akik valóban megélik, átélik ezt az élethelyzetet.


Vagy barátságot kötni idővel, vagy havonta valamilyen gyerekes programot csinálni vagy besegíteni egymásnak egy-egy nap vagy pl. én jó vagyok ügyintézésben, pénzügyi dolgokban, jogszabályokban- más meg lehet, hogy sokkal jobb sütiket tud készíteni stb.


A hoxás fórumba egy hónapja senki nem írt semmit.

2015. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is látom, hogy nem nagyon pörög az a fórum, de bármi más, amit találtam, még kihaltabb volt, volt köztük olyan, ahova 2004-ben írtak utoljára. Anno én is próbáltam ilyeneket keresni magamnak, mivel a kisfiamat ötéves koráig egyedül neveltem, de végül máshol akadtam hozzám hasonló helyzetben lévő társakra. Elkezdtem blogot írni a mindennapjainkról, hogy milyen egyedül nevelni egy kisbabát, meg mondjuk még egy csomó minden másról is írtam, ami éppen foglalkoztatott, és egy idő után egész jó kis társaság jött össze a kommentelőkből. Ez legalább 4-5 éve volt, de többen még mindig tartjuk a kapcsolatot, pedig a blog már rég nincs meg :)
2015. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!