Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló szülők! Nektek is...

Egyedülálló szülők! Nektek is van olyan, hogy úgy érzitek, soha nem lesz már párotok?

Figyelt kérdés
Néha úgy neki tudok keseredni ezen. Tényleg olyan, mintha egy nő egy kisgyerekkel már csak lábtörlőnek lenne jó. Én nem vagyok olyan, hogy csak úgy aláfeküdjek embereknek, de csak erre kellenék az eddigi tapasztalatom szerint. Társnak, párnak nem kellek, amint kiderül, hogy gyerekem van, megszűnik az érdeklődés irántam.
2012. aug. 5. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aki akar az találni is fog párt, járj el szórakozni, anyum is ott ismerkedett mindig, ott találta meg az "igazit", pedig neki 3 nagy gyereke van... ez sose volt gond.
2012. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem életkor függő. Mert egy 22éves Anya azért nehezebben talál, mert a férfiak többség akkor még nem tudja elfogadni és hirtelen gyereket is nevelni.

Míg egy 32 éves egyedül álló Anya könnyeben talán. Bár valószínűleg akkor már az Apának is van mástól gyereke.

Talán neked is kisgyerekes egyedül álló Apákat kéne keresned. Mert ők tudják mi mivel jár.

2012. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én elég fiatalon lettem egyedül álló anyuka és tapasztaltam ilyet is, olyat is.Pedig nem nagyon vetettem bele magam a társkeresésbe.Ez talán szerencse kérdése csupán, de állíthatom saját tapasztalatom alapján, hogy lehet komoly embert találni gyerek mellett is.Van nem egy olyan ismerősöm, aki több gyerekkel talált magának hosszú távú kapcsolatot és boldog, ezek teljesen hétköznapi nők.Szóval te is találhatsz.Csak ügyesen kell keresni.Előre közöld, hogy mit vársz el és csak olyat keress, aki megfelelne az elvárásaidnak.Ha tudod , mit akarsz, akkor előbb -utóbb meg is találod.
2012. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kb. ezt éli egy egy átlagos kinézetű pasi, a 20as éveiben és tinikorában.


Az embereknek csak JÓ társ kell. Te gyerekkel már nem vagy ez a kategória. Én meg átlagos arccal vagyok ilyen férfiként.


Ezt el kell fogadnod, csak úgy tudsz boldog lenni!

2012. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Ezt nem tudom elfogadni. Csinos vagyok, szép az arcom. Művelt vagyok. Házias. 30 éves. Eddig semmi gond nincs velem. De a tündéri, okos, aranyos, kedves kisfiam már nem kell.
2012. aug. 5. 16:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Különben meg pszichológia az egész:


egy házas ember kapósabb lehet, hiszen kell valakinek.


egy szingli pasi, vagy egy elvált gyerekes anyuka kevésbé kapós, mert nem kellett senkinek.


így működik a világ, jobb ha elfogadod. legalább van egy aranyos kisfiad. nekem például barátnő hiányában nem is lehetne gyerekem, de még egy gyerekes nőnek sem kellenék mert minden tekintetben átlagos vagyok...

2012. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ahogy az egyik válaszoló is megfogalmazta: szintén gyerekes pasikkal kéne ismerkedned. Ők el tudnának fogadni!
2012. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is azok közt keresgélj,akiknek már van gyerekük.Bárhol lehet ismerkedni,járj el a barátaiddal,ismerőseiddel,hátha bemutatnak valakinek,vagy ott megismersz valakit.Nem diszkóra meg bulira gondolok feltétlenül.Bowlingozni,biliárdozni,strandra,vagy csak beülhettek valahova meginni egy üdítőt,italt.
2012. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek szerint nagyon jól alakult az életem. A válás után nagyjából két év múlva éreztem azt, hogy jó lenne egy társ. Ezt követően sodort az utamba az élet egy társat, akivel nagyon-nagyon boldog vagyok. Még az sem tántorította el,hogy két gyerekem van (neki pedig egy). Néha viccelődik, hogy úgyis három gyereket szeretett volna, igaz, nem ilyen felállásban.
2012. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, most is ezt érzem... :(
2012. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!