Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek mellett ki hol ismerte...

Gyerek mellett ki hol ismerte meg az új párját, vagy mikről hallottatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
7-es vagyok. Így történt, aki nem hiszi, szívesen bemutatkozom akár személyesen is, a férjemmel és a fiaimmal egyetemben, mert nemsokára egy nyaralás erejéig Magyarországra utazunk.
2015. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem vagyok hasonló helyzetben, de netes társkeresőztem egy darabig, és szerintem abban az a jó, hogy eleve meg van adva, hogy van gyereked, és így nincs kérdés. akinek ez nem tetszik, az eleve elkerül. szerintem sokan vannak, akiket nem zavar, ismerek olyan párokat, ahol ez egyáltalán nem gond.
2015. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtünk meg, bár én úgy voltam ezzel az egésszel, hogy nem vesztek vele semmit, ha fent vagyok, de különösebben nem is foglalkoztat a dolog, vagy jó lesz valamire, vagy nem. Néha találkoztam ezzel-azzal, de valahogy vagy nekem nem volt szimpatikus senki, vagy én nem voltam szimpatikus, a fene se tudja, de mint mondtam, olyan hű de nagy energiát nem is fektettem a dologba. Aztán végül csak sikerült ott megismerni a férjem :D Na, ott rögtön megvolt a szimpátia, annyira egyformán gondolkodtunk szinte mindenről, annyira egy hullámhosszon voltunk már a legelején :)

No, hát azóta közösen neveljük a fiamat, és már egy ideje kistestvért is szeretnénk, egyelőre még dolgozunk rajta, reméljük hamarosan sikerül is :)

2015. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


a lepontozókat nem is értem..


a net nekem nem jön be sajnos, kisváros vagyunk és sok a "paraszt" :(

2015. jan. 23. 22:01
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az altató orvosom volt császáromnál két kisfiam van, a kicsi két éves volt a nagyobb pedig 7 éves amikor összejöttünk. A volt férjemmel elváltunk mikor egyéves volt a kicsi! Akit az isten nekünk szán azt még az ördög is utánunk tolja talicskán, mi is így voltunk ha kellett ha nem mindig úgy hozta a sors, hogy egybe futottunk.
2015. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
bíztató :)
2015. jan. 23. 23:49
 17/18 anonim ***** válasza:

Nalam ironikusan mert kozvetetten de az ex altal.

Marmint en mar kulon eltem tole akkor mar fel eve, a lanyom 2 eves volt. Elvitte 2 hetente lathatasra. Egyik ilyen alkalommal megmutatta melyik sörözőbe szokta bevinni es ott imadjak. Nem egy lepukkant kesdobalorol van szo, kulturalt hely. Ott joban lettem az egyik pultos lannyal. Egyik alkalommal megkerdezte lenne-e kedvem vele az egyik haverjanal aludni. En akkor videkre jarkaltam le aludni de Pesten dolgoztam, ott videken ismerosom vigyazott addig a lanyomra. Ugy dontottem aznap nem utazom le, hanem elfogadom az ajanlatot. Es vegulis ez a haverja a mostani ferjem, mar kozos baba is van. Oszinte voltam vele az elejetol, en kapcsolatot sem akartam mert nem fert bele az eletvitelembe. Elotte szöktünk meg az exemtol es csak videkre tudtunk menni, viszont a munkamat nem adhattam fel. De amugy egyaltalan nem zavarta a gyerek, 2 het utan idekoltoztem hozza es azota is csodasan megvagyunk :)

2015. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi kutyaiskolában ismerkedtünk meg. 11 éves volt a gyerekem. "Szép nagy" család lettünk, hogy nem cuccoltunk össze a kutyáink, macskáink nélkül :)
2015. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!