Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engem kisbaba mellett végezhet...

Tőzike kérdése:

Engem kisbaba mellett végezhető otthoni munka érdekelne. Győri vagyok. Hallottatok valamilyen lehetőségről?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítok, nyelvet tanítok, saját elgondolás, alkalmi megbízások. Ismerős varrogat és köt és a neten adja el, amit készít. Kifejezetten cégek otthoni munkára... hát... nem hiszem, hogy sokan vannak, főleg, hogy korrekt munka is legyen. Javaslom gondold át mihez értesz és kezd kialakítani magadnak valamit egyedül!
2014. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi az offért, ilyen engem is érdekelne, még nem találtam sajna.
2014. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú de sokan vagyunk így jó lenne otthon dolgozni de sajna ilyen meló nincs hacsak nem magadnak csinálsz valami ahogy az első leírta.
2014. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Nem a semmire vállatunk babát, lesz még 4 és csodálatosan fel is fogjuk tudni őket nevelni, nem akárhogy keresünk. Egyszerűen szeretek csinálni valamit, amíg ő alszik. Nem tudom, ez neked miért fáj :) egyetlen percet sem veszek el tőle :) a saját időmben meg had tegyem már azt amihez kedvem van! :) Ha meg pénzt hoz, akkor hoz, ennyi :) Aki képes 24 órában babázni tegye. Én szeretek heti pár órában mással is foglalkozni. Ha meg épp ébren van, játszik az apukájával, akkor én miért ne beszélhetnék addig mással más nyelven? :) Tényleg nem értem a támadást. Ez az időszak nem "egy dologról szól", az élet nem állt meg, mert született egy baba a családba :) SZerintem ne szűkülj be, mert eltelik 3 év és nem marad egyetlen ismerősöd sem!
2014. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyett értek az 5ös válaszával. Mi sem vagyunk szerencsére rákényszerülve de jó ötletnek tartom mert így az anyuka sem gyöpösödik be... stb... meg kell azért hogy az ember képben maradjon a munkaerő piacon....
2014. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is egyet értek az ötössel és még egy off: négyes, kapd be! :D
2014. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon nehéz.

én végig dolgoztam az otthon töltött időt. vállalkozásomból mentem szülni, csinálni kellett tovább. aztán jött a válság és elvitte, akkor elkezdtem ruházni. nagykerből vettem, szép csomagokat csináltam és neten árultam, apeh oldalról vettem olcsón raklapos babás dolgokat, azokat is árultam, de nyűg volt a postázás. gyerekkel nagy csomagokkal nem volt egyszerű naponta postára rohangálni...

aztán találtam egy céget akinél bedolgoztam, teljesítmény béres, tehát akkor fizet és annyit amennyit csináltam. jól csináltam, egyre több munkát kaptam, közben gyerek is oviba ment, így rendesen felvettek :)

de nagyon ritka szerintem ez, nálunk is én voltam az egyetlen aki így bedolgozott. másik ami jó benne, hogy főnököm ha jön majd a kistesó, újra elenged így, tehát nem vettem fel helyettem mást, megmaradt az az állás amit majd újra én tölthetek be :)

2014. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na itt én is kíváncsi vagyok,mert néztem a netet sokszor,de mind kamu volt,előre fizetős. Anyám az újságot böngészte,fel is vette a kapcsolatot a hirdetőkkel,az is egytől egyig előre fizetős volt,eleinte bele is esett és fizetett előre... :-(


Egy ismerősöm varrogat,azokat adja el a neten.

A Párom mamája szintén varr,de hozzá személyesen viszik a foltozni valókat :-)

Nővérem is vállal varrást,de vállalt már torta készítést is,pedig Ő sem varrónő,de nem is cukrász :-)

Vannak akik saját készítésű ékszerekkel kereskednek- szintén a neten.

Rongyszőnyeget könnyű csinálni,azt is lehet neten árulni. Én csak azért nem teszem,mert 4 kölök van :-)


Sok sikert az otthon végezhetőhöz!!

2014. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok:-)! Köszönöm szépen az ötleteket! Én is elgondolkodtam már azon, hogy talán a legjobb az lenne, ha magam előállítanék valamit és azt eladnám a neten. Nektek is sok sikert kívánok baba melletti munkához!
2014. júl. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!