Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre teszi az élet társam a...

Tönkre teszi az élet társam a családomat?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok van 3gyermekem az előző házasságomból és van egy 4 éves kislányom a mostani élet tarsamtól! Utobbi időben undorítóan viselkedik káromkod mint egy idegbeteg a lanyaimal üvöltözik ha nem tetszik neki valami a nagyobbik lányomnak 3x neki akkart menni én áltam közéjük a elhordja őket mindenem hogy 'trehány disznók'(pedig éjjel nappal segitenek ha itthon vannak) a sajat lányával se törödik mindig mondja neki hogy hagyál békén had aludjak/TV.zek ezzekel a kifogassokal és hogy játsz a növéreiddel pedig nekik is szükségük van a tanulásra és a pihenésre!Arra a döntésre jutottam hogy elküldöm mikor közöltem vele azzal fenyegetőzött hogy a lányal összecsomagolnak és elmennek.(4 éves-el)De én ezt nem akkarom.Mindig is kiáltam a lányaim mellett most se hagyom hogy valami bajuk legyen mert az élett tarsam miatt tottal oda vannak nem szeretnek már itthon lenni!Ez elott soha nem volt ilyen probléma.Ha nincs itthon akkor mindenki felszabadultam jobb a hangulat és látni rajtuk a boldogságot.A ház az én nevemen van a butorjain kivül semmi nem az övé.Hogy tudnám elzavarni vagy mit tudnék tenni hogy elmenjen ?Segítsetek kérlek mert nem tudom hogy lépjek.

39/N



2015. jan. 23. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy olyan az írásod, hogy ugyanazt a helyesírási szabályt hol jól alkalmazod, hol rosszul, és ebből látszik hogy műhibák.

Mire jó kamut kiírni???

2015. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kinek a lakásában vagytok? Úgy tudom, ahova a kicsi be van jelentve, onnan nem lehet elvinni. Ha a lakás a tiéd, a párod pedig csak nálad lakik, ki tudod jelenteni az önkormányzatnál (ha hozzád van bejelentve). Ha nem megy, lecserélteted a zárakat, ameddig nincs otthon. Ha zaklat, fenyegetőzik, ráhívhatod a rendőrséget. A gyermekelhelyezésért persze perbe szállhat, de nem sok az esélye, hogy ő kapja meg. Persze ha te laksz nála, vagy közös a ház, az más.. Ebben az esetben rád vonatkoznak az előbbiek, illetve közös lakás esetén nem tudod elküldeni.
2015. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kicsi oda van bejelentve, nem viheti el.

Állj a sarkadra adj neki határidőt a költözésre, és indítsd el a gyermekelhelyezésit.

Ha máshogy nem megy kérd ügyvéd segítségét.

2015. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel értek egyet, kamu. Jól szórakozol?
2015. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Menjen a büdös francba! Úgy látszik nem tudta mit vállal, mikor összejött Veled, hát igen 4 gyerek mellett nyüzsgés van. Biztos besokallt, de a gyerekek nem játékszerek, hogy "most fáradt vagyok, bedobozolom Őket".

Ne aggódj, nem tud a házból kisemmizni Téged, lehet kemény menet lesz mire eltakarítod, de előre, ne hátrálj meg!!!

2015. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Tanulság: nem kell össze-vissza 4 gyereket szülni a vakvilágba.


Tipp: hívd fel rá a figyelmét, hogy költözzön el a házadból, ha nem hajlandó, akkor rendőrség.

2015. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bárcsak kamu lenne!!

Az én lakásomba lakik

Már lassan 8éve együtt élünk és az elmult 1 évbe kezdődött! Köszönöm az értelmes válaszokat!!!

2015. jan. 23. 18:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem mert a 16éves lányom kollégista a nagyobbik lányom 18éves meg mar 'felnőtt'..meg hát a 2 kisebb bajosabb de nem értem egy felnőtt 50éves ember mire képes mint ha lenne meg + 6éves gyerek akko idegbeteg!!komolyan mar elegem van és tényleg nagyon szépen köszönöm!
2015. jan. 23. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
De hirtelen megjavult a hyelyesírásod....
2015. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Telefonról irtam és van hogy kijavítja van hogy nem ! Köszönöm. Kedves válaszoló hogy eszre vetted !:)
2015. jan. 23. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!