Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre teszi az élet társam a...

Tönkre teszi az élet társam a családomat?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok van 3gyermekem az előző házasságomból és van egy 4 éves kislányom a mostani élet tarsamtól! Utobbi időben undorítóan viselkedik káromkod mint egy idegbeteg a lanyaimal üvöltözik ha nem tetszik neki valami a nagyobbik lányomnak 3x neki akkart menni én áltam közéjük a elhordja őket mindenem hogy 'trehány disznók'(pedig éjjel nappal segitenek ha itthon vannak) a sajat lányával se törödik mindig mondja neki hogy hagyál békén had aludjak/TV.zek ezzekel a kifogassokal és hogy játsz a növéreiddel pedig nekik is szükségük van a tanulásra és a pihenésre!Arra a döntésre jutottam hogy elküldöm mikor közöltem vele azzal fenyegetőzött hogy a lányal összecsomagolnak és elmennek.(4 éves-el)De én ezt nem akkarom.Mindig is kiáltam a lányaim mellett most se hagyom hogy valami bajuk legyen mert az élett tarsam miatt tottal oda vannak nem szeretnek már itthon lenni!Ez elott soha nem volt ilyen probléma.Ha nincs itthon akkor mindenki felszabadultam jobb a hangulat és látni rajtuk a boldogságot.A ház az én nevemen van a butorjain kivül semmi nem az övé.Hogy tudnám elzavarni vagy mit tudnék tenni hogy elmenjen ?Segítsetek kérlek mert nem tudom hogy lépjek.

39/N



2015. jan. 23. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
hivj rendőrt ök kiteszik, a gyereket meg ugyse kapná meg nyilván nem is kell neki csak zsarolni akar ne hagyd magad
2015. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!