Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy apám...

Csak engem zavar hogy apám mindig minden elintézni valót rendszeresen rám sóz?

Figyelt kérdés
Láttam reggelinél írt egy üzenetet édesanyám apámnak hogy szaladjon már el a boltba krumpliért. Nah itt már éreztem, hogy ezért a krumpliért is nekem kell majd el mennem. Hát mit ad isten, 10 perc múlva be is baszta a fene a szobámba hogy én szaladgáljak krumpliért, amire amúgy ő volt megkérve...
2015. jan. 24. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Es belehaltal?

Anyad rosszul csinalja. Teged kellett volna megkerni, te is ott eszel, csaladtag vagy.

2015. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom a krumplit nem te fogod elkészíteni, de megenni meg igen. Az a minimum amit egy gyerek megtehet, hogy lemegy a boltba. Főleg, ha csak 1-2 dolog kell.
2015. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Bele ne halj már abba, hogy el kell menned pár kiló krumpliért...nekünk pl szinte minden nap ki volt írva egy cetlire, hogy mit hozzunk a közeli kisboltból, hogy a kiló kenyeret meg a 2-3 liter tejet ne a városból cipelje haza anyánk. 20 percet vett el ez az életünkből, de ne, duzzogtunk érte...
2015. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű, jézusom, komolyan el kellett menned a boltba? Hova fajul ez a világ... :D
2015. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Nála ez ösztönszerű cselekedet, hogy bár mit rá bíznak, az az első gondolata hogy majd velem megcsináltatja. Mintha csak erre teremtettek volna.
2015. jan. 24. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ki is szolgálhatna, ha már vállalt, nem? Nyalhatná a segged öregkoráig, hisz akkora csoda érkezett az életébe, hogy kár lenne elpocsékolni krumplivásárlásra! Igazán megbecsülhetné, hogy egy ilyen áldott ember került az életébe, mint te! Felháborító!
2015. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért én meghallgatnám a másik oldalt is. Gondolom az ő munkájával megkeresett pénzből kifizetett fűtés persze jól esik télen...

Persze előfordulhat, hogy aránytalanul terhel téged. De némi bevásárlás azért még ha rendszeres is, bele kell férnie az idődbe.

2015. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Izé, én tudom miről beszélsz.


Nem arról van szó, hogy belehalt, hogy átmenjen. Hanem arról, hogy gondolom mindenkinek megvan a maga feladata: anya apa dolgoznak, gyerek suliba jár, és az otthoni munkák el vannak osztva hármuk között. Na most ha ebből apuka a rá eső feladatot állandóan egy másik félre tukmálja, az nem szerencsés.

Nálunk is ilyen volt apu, de mindenben. Ha látta, hogy anyunak segítség kellene valamiben, akkor egyből szólt nekem, hogy menjek segíteni. Lényegtelen, hogy én épp a saját (és az ő) feladatai(ma)t csináltam, ő meg tévézett, azért csak "menj, segíts anyádnak". Roppant idegesítő volt. Nem haltam bele, persze, de azért...

2015. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Gondolom az ő munkájával megkeresett pénzből kifizetett fűtés persze jól esik télen... "


Az inkább az édesanyám munkájával megkeresett pénzből van. Ha a család egzisztenciája az ő keresetén múlna, lehet már a híd alatt aludnánk.

2015. jan. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!