Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha feleségetek/f...

Titeket zavar ha feleségetek/férjetek, csajotok/pasitok dobozból, büfizgetve issza a sört?

Figyelt kérdés

Mennyit veszt a romantikából a kapcsolat ha így elengedi magát a sörivással kapcsolatban?

És amúgy mással kapcsolatban mi az amit nem szeretnél hogy a párod csináljon ha már beleszoktatok a kapcsolatba?



2015. jan. 25. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudok büfögés nélkül meginni egy sört, persze a kiengedésnél azért lehet szabályozni :D
2015. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Antialkoholistaként nem zavar, mivel nem sörözik egyáltalán. A kérdésre visszatérve: A böfögés viszont elég primitív dolog, mi normálisan szoktunk viselkedni egymás társaságában. 5 éve vagyunk együtt és képes tisztelettel viselkedni. Ez nem lazaság, hanem minimum intelligencia kérdése. N31
2015. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Mi simán büfögünk egymás előtt :D de már kb. kezdetektől.
2015. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

????

Mi az, hogy elengedi magát?


A férjem dobozból, üvegből szereti inni,

Én pohárból iszom szívesebben.

Nem érzem elengedésnek..


Büfizés, engem nem bánt, nem kell tőle, a férjem szokott,mha elengedi rászólok hogy ugyanmár... De ez sem zavar különösebben, csak legyen ne felejtse el,mha nem ketten vagyunk, akkor ne csinálja../ nem szokta egyébként :):) /

Őm..öhm..öhm.. Nincs ilen jellegű rossz szokása..néha elfelejt mgkérdezni,amikor sört bont, hogy én kérek-e max ennyi..


Férj-feleség esetén pedig fura lenne ha még "nem szoktunk volna bele a kapcsolatba"

2015. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Engem az ilyesmi mindig is zavart.Szerencsére nem nagyon iszik a mostani párom és tud konszolidáltan böfögni.
2015. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

kit érdekel ha dobozból issza?

miben másabb egy fél literes üditős palackból inni mint a sörös flakonból?

a büfizés más kérdés, engem nem igaz, persze ne kaja közben, akkor undorító.

de ha filmezés közben a szénsavtól vagy fekvéstől kell neki, hát hajrá.

ennyiből nem csinálok ügyet

2015. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

mert hogy máshogy lehet inni a sört? ha korsóból iszod, akkor is ugyanúgy benne van a szénsav ami visszakívánkozik.


mi viszonylag sokat sörözünk, a 4 évünk alatt még nem jutott eszembe, hogy ezért problénázzak :D

2015. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
A parom szereti a sört .. Nem zavar , ha dobozból issza , bár ez ritka .ert általában kitölti magának pohárba . De ha mondjuk strandon vagyunk ott ez nem kivitelezhető ..na és 😉 ? Mi mar régtől együtt vagyunk .. Több mint 10 éve . Alkalmazkodunk egymáshoz , elfogadjuk egymást a hibáival együtt .
2015. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
És most téged mégis mi zavar? A dobozból ivás vagy a böfögés? Az előbbin kiakadni nálam egyet jelent azzal, hogy a másik fél egy hisztis kis majom, minél előbb le kell lépni tőle. Böfögni viszont szerintem sem kéne a másik előtt, ha zavarja.
2015. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

A büfizést mellőzhetné, de amúgy nem érdekel, hogy konkrétan miből issza a sört. Én is szeretem a sört, szoktunk együtt inni. De a büfizés az tényleg maradjon el :).


Ha nem tetszik valami a magatartásában normális hangnemben megkérem, hogy változtasson, és viszont. Felnőtt emberek vagyunk, tudunk egymással beszélni.

2015. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!