Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, titeket mennyire zavar, ha a feleségetek mélyen dekoltált ruhákban jár?

Figyelt kérdés

Bevallom, engem nagyon zavar, nem értem, miért mutogatja magát a feleségem ilyen szinten, ha egyszer komoly kapcsolata van, házas. Szerintem ízléstelen, rengetegen megbámulják, leszólítják.

Lehetne rám tekintettel, nekem ez nem esik jól.

Sokszor beszéltem vele erről, a válasz, hogy nem a középkorban élünk, ő magának akar tetszeni, és akkor mi van.

Mérgemben egyszer feltöltöttem magamról egy közösségi oldalra meztelen felsőtestű képet, hát iszonyat kiakadt.

Mondtam neki, nekem is kb. ilyen s-zarul esik, mikor ő magát mutogatja.

Tudom, ő nem a neten mutogatja magát, de szerintem tök mindegy, milyen platformon, a lényeg a lényeg. Meg ráadásul őt többen látják így a munkahelyen, utcán, mint engem láttak a neten.

És igen, szerintem egy férfi felsőtest korántsem bír akkora szexualitással, mint egy kirakott cici.

Nyilván nem mászkálok félmeztelenül, csak éreztetni akartam vele, hogy milyen rossz a másiknak ilyenkor.


2014. jan. 14. 09:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan én nő vagyok, de az én férjem kifejezetten szereti ha mély dekoltázsú vagy mini ruhát veszek fel.
2014. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
52%
Jó volt a taktikád:D Tanult belőle?:d
2014. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem zavar,sőt,imádom ha látszik a dekoltázsa,miniruhában van és tűsarkúban.

Pedig elmúlt 30,és van gyerekünk is.

De csinos nagyon.

Megnézik persze,de ez engem nem zavar,sőt,had irigykedjenek,én tudom,hogy az én feleségem,aki hűséges hozzám.


Neked kedves kérdező,erősen kisebbségi komplexusod van

33/F

2014. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Nem tanult belőle.

Nincs semmilyen komplexusom, csak nem értem, aki komoly kapcsolatban van, az minek mutogatja magát.

Meg a másik, ha én mutogatom magam, az neki se tetszik...

2014. jan. 14. 09:52
 5/52 anonim ***** válasza:
38%
4 Akkor csináld meg ujra:D duplán, mindaddig mig nem tanul belőle.
2014. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok. Szerintem az, hogy mutogatom magam, illetve az szeretek csinos lenni, szeretem ha a férjem büszke rám nem ugyanazt jelenti.
2014. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem attól leszek büszke rá, hogy kipakolja a mellét. Ettől csak közönségesnek gondolom.
2014. jan. 14. 09:57
 8/52 anonim ***** válasza:
55%

Amíg ízléses,és jól érzem magam benne, addig semmi baja, sőt szereti..


Viszont a garbőt utálja, pedig jól áll, de én nem érzem jól magam benen, feszengek, nem kapok levegőt...

Már a kereknyakú felsőktől, kulccsonton támaszkodó nyakláncoktól rosszul vagyok (konkrétan)


Mivel nincsenek nagy melleim, így egy nagyon mélyen (nem köldökig) dekoltált felső sem illetlen, vagy ízléstelen rajtam.. De egy mélyen dekotált felsőt nem veszek fel miniszoknyával, maximum ha vastag kötött mintás harisnyám van...

Mert mély dekoltázs plusz miniszoknya vagy mélydkoltáltnminiruha sztem izléstelen..


A "bosszúd" pedig nevetséges és nagyon gyerekes volt..

2014. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
75%

De látod, van aki meg büszke, nem mindenki olyan mint te.


Amúgy dehogynem bír egy szép férfi felsőtest olyan szexuálisizémizével mint egy női. Csak a másik oldalnak.

2014. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

85D a mérete.

Akkor linkeljetek olyan dekoltázst, ami még oké és ízléses. Kíváncsi vagyok.

Ja, és ez a másik, akinek kicsi a melle, persze teljesen máshogy mutat egy mélyen dekoltált ruhában, mint akinek nagy.

Egész más egy mélyen kivágott ruha egy kismellű és egy nagymellű nőnél. Akinek nincs melle, persze nem olyan kihívó a mély kivágás.

2014. jan. 14. 10:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!