Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most hogy jó, ha...

Szerintetek most hogy jó, ha a pár két tagja eljár szórakozni?

Figyelt kérdés

Együtt vagy külön? Sok helyen/kérdésnél megosztottak a vélemények. Az emberek egy része azt mondja, hogy az a jó ha a pár együtt jár el szórakozni, ha jóban vannak a másik barátaival és el tudnak közösen is szórakozni (nem legjobb barátok, csak jó haveri-ismerősi szinten), és néha külön elmenni. A másik részük meg azt mondja, hogy az embernek a barátai a magánélete, attól hogy van párja még legyen egy különálló élete is a barátokkal, és csak néha menjenek el együtt a másik barátaival.

Ti hogy látjátok ezt? (Bocsi ha rossz a kategória)



2015. jan. 25. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha a pár együtt is el tud járni, de külön-külön is van lehetőségük. Fontos, hogy az embert elfogadja a másik baráti társasága, hogy a pár közösen is tudjon kikapcsolódni, de az sem fontos kevésbé, hogy a két félnek legyen alkalma a másik nélkül kiereszteni a gőzt. Nem vagyunk összenőve.
2015. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, szívemből, lelkemből szóltál!
2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elsővel teljesen egyet értek, nem írom le még egyszer amit leírt :)
2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel. Az az egészséges, ha néha külön kapcsolódnak ki a felek. Senki nem sziámi ikertesót növeszt, csak megházasodik...
2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.

Bár érdekes, alig egy kérdéssel lejjebb, 4 oldalon keresztül bizonygatják, hogy ha valaki a párja nélkül akar menni valahova, az biztos félrekefél...

2015. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést én is láttam és igazat adok azoknak akik szerint mást terveznek. Egy céges bulit nem otthon szoktak tartani hanem kocsmában vagy étteremben, vagy bent a cégnél. Elég fura az a felállás. Meg ennyi erővel akkor az ember egy esküvőre is a párja nélkül menjen, mert nem ismeri a többi rokont és unatkozna? (már ha a házasulók megengedik, hogy vigyenek párt)
2015. jan. 25. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Így is úgy is...

Kell együtt, és külön is szerintem.

Külön igen ritkan járunk...inkább házibulisak( iszogatás, társas, kerti sütögetés) vagyunk

Külön inkább a munkahelyi bandával, a barátokkal együtt, én bnővel kávézni,ntehpázni,, ő sörözni mgy évente párszor haverral..ezek nem igazán bulik..10-11 re hazaérünk legkésőbb.



Egyébként minden párnak meg kell talalni az egyensúlyt.. Van akik csak külön, van akik csak együtt mennek..minden van... A lényeg,nhogy nekik jó legyen... De mindkettőjüknek

2015. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a jó, ami az adott párnak jó és nincs általános jó vagy rossz.


A zárt körű rendezvényekre (pl. munkahelyi évzáró - a férjeméknél mondjuk puccos étterem szerűségben szokott lenni és csoportosan szállítják őket háztól házig) nyilván nem kísérjük egymást. Viszont ha olyan rendezvény van ahová mehetünk együtt, akkor nálunk nem kérdés hogy együtt megyünk. Csak együtt, máshogy nem. Nem azért mert elvárjuk, hanem mert így tartjuk jónak mindketten. A lényeg mindig az, hogy a pár mindkét tagja egyformán gondolja. Így nincs kellemetlenség.

2015. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A céges bulisnál le is lettem pontozva, mert meg merészeltem kérdezni hogy tulajdonképpen miért is kellene a nőnek ott lenni...


Amúgy ahogy az első mondja, jó ha együtt is el tudnak menni társasággal, de kellenek a külön programok is, mert egy kapcsolat nem arról szól hogy csak te és senki más.


A "céges bulik" pont ilyenek. Lehet azzal jönni hogy otthon tartják, nem is céges, nem is hivatalos...de ha az illető a munkatársaival, kollégáival akar kikapcsolódni akkor hagy tegye.


Ahol dolgoztam, ott olyan céges bulikat csinálnak, mindenki szétcsapja magát kb, pedig vezető beosztású, családos emberek. De ennyi nekik is jár ha már egész évben 10 óráznak heti 6 napon. Sőt néha kifejezetten jó az, ha az embernek van 1-2 elválasztott társasága amihez nem kötődik a feleség, család.


Ez a céges buli dolog sok helyen olyan, mint amikor valaki osztálytalálkozóra viszi az aktuális nőjét/pasiját. Persze van ahol meg teljesen más, és bárki vihet bárkit.


Alapból a céges bulis kérdésnél, szerintem azon volt mindenki fennapadva hogy 2 nő is ott van, és úgy néz ki egyesek annyit látnak hogy nő+férfi=dugás, a többiek meg adják is alá a lovat.

2015. jan. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!