Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, eljár a párotok...

Anyucik, eljár a párotok nélkületek bulizni? Vagy csak szórakozni a barátaival?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen sűrűn? Hogy viselitek?


Az én párom még elég fiatal(én is az vagyok), 24 éves. Szingli barátai vannak és néha úgy viselkedik, mintha ő is az lenne. Állandóan menne a barátaival bulizni, meccset nézni, meg szórakozni. Én meg 0-24 órában itthon vagyok a 11 hós babánkkal. Nem járok bulizni, de nem is nagyon igénylem. Szeretek a lányommal együtt lenni. Régen is sokat buliztam, de a család nekem fontosabb. Elég nehezem viselem ezeket a kiruccanásokat... Ha mondom neki, hogy miért megy, akkor azt kérdezi: hogy miért baj, hogy a barátaimmal vagyok egy kicsit?... Nem tudom mit tudnék csinálni... :$


2011. febr. 19. 18:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár el.

De ez a babától teljesen független, egyrészt több, mint 10 évvel idősebb, mint a te férjed, másrészt korábban sem volt az a kiruccanós fajta. Többnyire együtt mentünk barátokhoz, vagy kettesben múlattuk az időt.


A Te esetedben a tiltás vagy a vita nyilván nem jó megoldás, inkább próbáld rávenni, hogy a heti pl. 4 alkalom helyett csak háromszor járjon el, és a negyediken pedig vigyázzon ő a kicsire, legyen neked is egy szabad délutánod.

11 hósan már elég nagy a lányotok, hogy pár órára anya nélkül legyen. Menj el fodrászhoz, masszíroztatni vagy találkozz a szingli barátnőiddel. Így apa egyrészt megtudja, mit is csinálsz te otthon a babával, másrészt jobban megismeri a lányát, lesznek saját kis 'titkaik'.

2011. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok anyuci, de azért írok. 24 éves férfi még nagyon fiatal, talán inkább fiú mint férfi, bár nem minden esetben van így.Érthető, ha szórakozni akar járni. Ha a helyében lennék, és "tiltanák", hogy menjek, méginkább bezárva érezném magam és annál inkább menekülnék a családi élet elől.
2011. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Az én párom is elszokott járni a haverjaival meginni valamit, változó sűrűségél, van hogy egy héten 2x van hogy 1-2 hónapig nem megy, de mondjuk akkor meg itt vannak a haverok.Engem egyáltalán nem zavar.Már csak azért sem, mert ha nekem támad kedvem elmenni a barátnőmmel vagy anyuval csavarogni, akkor ő sem szól egy szót sem, még akkor sem ha a nem a nagymamára bízom a gyereket, hanem ő van itthon vele.

Mindenkinek jár egy kis szabadság, még neked is.Az hogy te nem akarsz eljárni, arról a párod nem tehet.

2011. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat buliztunk de már mikor összejöttünk jobb volt együtt összebújni. Akkor már leszoktunk róla. Nekem sem tetszene ha eljárna akkor miért kellett család ha még bulizni jár?
2011. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
bulizni nem,pókerezni szokott elmenni havonta,vagy havonta 2 szer.és heti egyszer munka után focizni 1 órát.De nekem is megvan a kikapcsolódás.Ha mennék valahová én is mehetetk vagy megyünk együtt.Ha valaki tud vigyázni a gyerekre éjszaka,van hogy együtt megyünk pókerezni is.Szerintem azért nem kell gyökeresen életet változtatni mert van gyerek,van csalá,viszont a család az első.Párom sose menne ha itthon nincs minden rendben,ha én fáradt vagyok,és nem tudom el látni úgy a gyereket ahogy szeretném,ha menni kell valahová.és ebből nem csinál gondot,és én sem ha minden oké,és megy este kártyázni.De ha rendszeres lenne,és állandó éjszakázásokkal járna esetleg le részegedésekkel,azt nem hagynám én sem.
2011. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár el bulizni..Bár az én férjem 34 éves, én 28 vagyok...Mi ha nagy ritkán eljutunk valahova azt is együtt tesszük. Mi egész nap együtt vagyunk, közösen neveljük a gyerekeinket. Az ő elmondása alapján, kiélte magát, ezért nősült meg ilyen későn és vállalt csak családot, mert szerette volna mindezek előtt kiélni magát, hogy utána a családjával lehessen. Korabeli férfiaknak soknak már nagy, iskolás korú gyerekei vannak.
2011. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Nem jár el az én férjem sem, pedig még ő is csak 27 éves. (3 éves a gyerkőcünk) Soha nem volt az a bulizós fajta, ráadásul a barátai vagy szintén családosok (pici babával) vagy munkamániások, így ők sem nagyon mennek. Ettől függetlenül neki is vannak hobbijai, olyankor ő is elmegy, meg nekem is és olyankor meg ő van a gyerkőccel.
2011. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Régen sokat buliztunk együtt is és amikor meg lett a baba, akkor meg jöttek hozzánk a barátai pókerezni, volt, hogy itt is aludtak. Azzal semmi problémám nem volt, sőt jó volt, olyan, mint régen. De már vagy fél éve nem hívja át a barátait, inkább ő megy el... Lehet, hogy nem akar már velem lenni annyit??? :=( Most is vidékre ment bulizni(mi BP-en lakunk) és nem akar hazajönni az utsó vonattal, ami fél12-kor indul, hanem a reggeli elsővel, amivel 6-nál előbb nem ér haza. Én holnap megyek suliba és úgy volt ő vigyáz a lányukra, de inkább lepasszolta a nagyszülőknek(amit velem nem beszélt meg), hogy ő bulizhasson! Nekem ez azért kicsit sok! Szerintetek csak túlreagálom?
2011. febr. 19. 20:02
 9/44 anonim ***** válasza:
az én exem egyfolytában haverozott és discoba járt. 29 éves...na ki is raktam jan.2-án...
2011. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Viszont te ismered a férjed, te tudod az előzményeket is. Őszintén, úgy érzed, valami megváltozott az egymás iránti érzelmeitekben? mert szerintem most meneküla férjed.A kérdés, hogy mi elől menekülhet. Túl nagy nekia felelősség az apaszerephez?Érezheti esetleg úgy, hogy te vársz el túl sokat?
2011. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!