Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordjátok a régi párotoktól...

Ti hordjátok a régi párotoktól kapott ékszereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom más hogy csinálja. Ajándékba kaptam még egy régi kapcsolatomban egy láncot, amit a szakítás óta nem hordok (bár tetszik, de kellemetlen érzések is kötöttek hozzá, most már talán kevésbé). Nektek van olyan ékszeretek, ajándékotok amit a különválás után is hordtatok?
2015. jan. 25. 23:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ékszeres, így erről a feléről nem tudok nyilatkozni, még mástól kapott ruhadarabom sincs, viszont!


Van egy szívecskés plüsspárnám. Szörmés, és még a kezeimet is beletudom dugni, olyan jó meleg. Igazából semmilyen emlék nem köt ahhoz a párnához. Emlékszem, hogy az első, vagy második karácsonyunkra kaptam még exemtől, de nem őrzöm mindig magammal ezt az emléket, pedig! Én olyan tipus vagyok, akinek fontossak a tárgyak, fontos az, hogyha nincs velem a partner, akkor legyen velem valami, amit hozzá köthetek. VIszont képes vagyok elvonatkoztatni tőle.


A párnám iránt nagyobb a szeretetem, mint az exemmel való emlékeimhez. :)

2015. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én két gyűrűt kaptam korábban, de egyiket sem volt kedvem hordani. Én szakítottam 5 év után, de akkor is az életem egy nehézségekkel teli időszakára emlékeztettek. Mindkettőt elajándékoztam, az egyiket egy barátnak, a másikat egy távoli ismerősnek. Nem akartam értük pénzt kérni, bár fehéraranyak voltak, de akkor tulajdonképpen "megtartottam" volna őket, csak mást veszek az árából. Nem fáj értük a szívem.
2015. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Én hasonlóképp vagyok vele,mint az utolsó válaszoló. Nagyon szép nyaklancokat,karkötőket kaptama paromtol,akivel 3 év utan mentünk szet,próbáltam hordani ezeket az ékszereket,de meg amikor feldolgoztam a szakitast akkor is bennem volt egy rossz érzés,fájdalom,stb...igy én szegény kolduló embereknek adtam oda az utcan.
2015. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor elváltam, már volt pár arany ékszerem. Gyűrűk, nyakláncok, karperecek, fülbevalók.

Mivel szeretem az aranyat viselni, így az összeset beolvasztottam, és egyedi gyűrűt, láncot csináltattam. Azt viszont máig hordom őket.

2015. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ezüst karkötőt kaptam az exemtől, amit néha felteszek, de eszembe nem jut eszembe róla a múlt. A jelenlegi párom tudja honnan van, de nem zavarja, ha hordom.


Egyik barátnőm rendszeresen hordta az exétől kapott jegygyűrűt (ami nagyon szép, de érzelmileg nem kötődött már az exhez), de mivel a párját zavarta, ezért már nem teszi fel soha.

2015. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ezüst jeggyűrűm van. Nagyon szép, de elviek miatt nem hordom egyáltalán, mivel már el is váltunk azóta. Szerintem el fogom adni, amint lesz hozzá kedvem felrakom netre vagy ilyesmi.

Mondjuk ezüst, olyan sokat nem ér. De ha arany ékszereim lennének azokat tuti beolvasztanám és valami mást csináltatnék belőle! Exemtől van egy különleges ruhám is egyébként, azt hordom néha, azzal valahogy nincs bajom.

2015. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Majdnem 10 évig voltunk együtt.. Ez idő alatt kaptam tobb nyakláncot es fülbevalót. Ezeket szoktam hordani. Párom is tudja, hogy az exemtol van. O is hord olyan orat , ami extol van. Csak a jegygyűrűt és lanykero gyűrűt nem hordom.
2015. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam a volt élettársamtól ezüst eljegyzési gyűrűt, amit szakítás után 1 hónapig még hordtam- azóta el raktam az ékszeres dobozkámba... És van egy nyaklánc, amit ugyan úgy tőle kaptam, azt a mai napig hordom... :) És még az exemtől sem tudok rendesen elszakadni, biztos sírógörcsöt kapnék, ha elszakadna...
2015. jan. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ilyen ékszerem de ha lenne és tetszik, hordanám. Ajándékba kaptam és az ékszer nem tehet róla, hogy már nem vagyok együtt az ajándékozóval.

Ha nem tetszene a cucc, akkor eleve nem is hordtam volna soha, hiába a páromtól kaptam, és ennek a fordítottja is igaz: ha tetszik, akkor hordom, akárhonnan van.

2015. jan. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Össze szedtem és elvittem az ötvöshöz, csináltattam belőle egy igényes ékszert. Meg tartottam, de az enyém az ötlet.
2015. jan. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!