Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a barátnőm...

Miért akarja a barátnőm elhagyni az országot?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek nincs munkája, és nem is Magyarországon szeretné elképzelni az életét. (pályakezdő)

Nekem viszont itt van biztos, jól fizető állásom, amit nem akarok itthagyni a bizonytalan külföldi munkáért és nem utolsó sorban itt van a családom, a barátaim akikre számíthatok, ezt nem tudja pótolni pár százezer ft.

De ezt a barátnőm nem tudja megérteni. Ő felsőszinten beszél németül és Ausztriába szeretne menni, én pedig egy szót sem tudok.

Igazából Magyarországon belül sem szeretnék költözni, én már itt alakítottam ki az ismerettségi, baráti körömet.

Mondtam, hogy eltartom amíg nincs munka, de őt ez nem érdekli sőt fel is háborodott ezen.

Már szinte napi szinten feljön a téma, ami kikészít, de látom is rajta, hogy nagyon rossz neki ahogy őrlődik.

Kinek van igaza?


2015. jan. 26. 15:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt nektek kell megbeszélni, mi nem látunk bele a kapcsolatotokba, a vágyaitokba.

De mivel te azt kérdezted, hogy "kinek van igaza" nem hiszem hogy a párod vágyai érdekelnének, hanem inkább a te "igazad.

Mindketten ugyanúgy érintettek vagytok a dologban.

Szerintem itt nincs olyan hogy kinek van igaza...

2015. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzeted, mivel én kintről költöztem haza a páromhoz, akinek jó állása van. Én nem találtam olyan munkát, amit nem rabszolgamunkának hívnék, és nem is kaptam véglegesítést a cégnél. Egészségügyileg rámentem, és most regenerálódok. Két évet voltam kint, de a magyar szó az magyar szó. Más kérdés, hogy úgy látom, mintha örökre terveznél a pároddal, és át kell gondolni szerintem mi lesz több évtized múlva az országban. Mi szerintem biztos kimegyünk, bár nem szeretnénk. Egyelőre jó itthon, nekem sem tetszik, hogy nem dolgozom, de muszáj pihennem az elmúlt évek miatt és nem háborodtam fel mikor a párom felajánlotta. Amúgy sem lett volna kérdés, mert nem bírjuk egymás nélkül.
2015. febr. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!