Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélitek azt a férfiak...

Miért beszélitek azt a férfiakba bele hogy a nőkben nem lehet megbízni védekezés terén?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt hogy megérdemli a férfi ha átvágják mert mondjuk pl. tabletta mellett nem húzott gumit. Na már most ha egy kapcsolatban az egyik ember átvágja ilyen fontos témában a másikat azt megette a fene másrészt meg ha baj lenne normális, komoly kapcsolatban fel sem merül hogy átvágják egymást. Itt mégis azt sugalmazzátok a férfinak hogy megérdemli hogy átvágják, miért nem húzott gumit. A tablettának nem rossz a hatékonysága akik terhesek lesznek mellette, nem tudják sok esetben értelmezni a használati utasítást, vagy ha nem hat az extrém ritka eset. Nőként nem értem miért sugalmazzátok azt a férfiakba hogy gumi nélkül nem szabad szexelni, akkor sem ha tabit szed, mert akkor átvágnak?
2015. jan. 27. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

a tabiban nagyok kevés hormon van !

elég egy enyhe rosszullét és már nem véd 100%osan !


másik fontos dolog !

amit rendszeresen elfelejtenek !

a tabi nem véd a szexuális úton történő fertőzésekkel szemben !


a terhesség csak egy dolog a sok közül !

és tény h sokkal egyszerűbb a nőre hagyni a védekezést mint h a pasi is tegyen a nem kívánd dolgok ellen!


szal én preferálom a gumit !


alkalmi kapcsolatban nem hiszünk el a másiknak semmit sem !

alapszabály !

szal a pasi gumit húz ennyi !


párkapcsolatban a védekezés megbeszélés kérdése ! kettős felelősség !

2015. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha már átverte, akkor késő. Előre kell gondolkodni és kész. Abban lehet tökéletesen megbízni, akivel a becsúszott baba se lenne baj. Addig nem kell hazárdírozni.
2015. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ezt azok a megkeseredettek hangoztatják, akinek még csak lehetősége se volt rá, hogy átvágják (mert nincs olyan nő, aki csak egyszer is lefeküdne vele) és így próbálnak bosszút állni.

(persze biztos van olyan is, aki nem akart gyereket és becsúszott, és könnyebb a nőre fogni, de szerintem ők vannak kevesebben)

2015. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem alapvető gond ott kezdődik hogy egyik védekezés sem 100% -os. Egy tartós párkapcsolatban ahol egy férfi hangoztatja hogy a nő verte át és ugy lett terhes az nagyon szomorú és a bizalom teljes hiányára utal. Irjátok a tabit. Pl ha hányt, vagy olyan gyógyszert szed a nő csökken a hatékonysága! Sajnos mostanában azt tapasztalom a férfiak (és egyes nők is!) nem vállalják a tetteik következményét! Szexelni bízony jó volt ha meg gyerek lesz csináljon vele a nő amit akar? Szomorú
2015. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Én tabit szedek. Még az elején megbeszéltem a párommal, hogy ez oltári nagy felelősség. Megbízhat bennem, de én sem vagyok hibátlan. Azt mondta, nem baj, ha becsúszik a baba, megtartjuk. Úgyis trvezünk babát, majd akkor előbb jön. Ha nem így gondolta volna, akkor neki is gondoskodnia kellett volna a védekezésről.

Egyébként sosem hibáztam a tabival. Mostanában tervezzük letenni a tabit, mert tervezzük a babát.

2015. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem az van, hogy nem lehet megbízni a nőben. De aki nem akar gyereket, az menjen biztosra, és húzzon gumit.

De egyszerűbb másra hárítani a felelősséget, és hisztizni, ha a nő átvágja.

Mondom ezt nőként.

2015. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

12:17

"és hisztizni, ha a nő átvágja. "


Na erről van itt szó pontosan!

(Köszi, hogy elszóltad magad.)

2015. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Aki tudja értelmezni a gyógyszer használati utasítását az 99% hogy nem esik mellette teherbe. Megfordítva, ha mégis megtörténik, akkor 99%, hogy a nő hibázott, 1%, hogy nem hatott a gyógyszer. (Ez értelemszerűen csak a bevált gyógyszernél működik, nem az első egy hónapban). A hiba lehet szándékos, de lehet figyelmetlenség - antibiotikumot szedett, rosszullét, hasmenés, elfelejtette bevenni. Viszont ezekre a dolgokra a nőnek kell odafigyelnie, és szólnia, hogy gumit kéne húzni. A férfinek pedig szó nélkül felhúznia. Az a nő, aki nem tudja felelősségteljesen szedni, az inkább védekezzen gumival. Szóval én azt mondom, hogy a véletlen terhességek gyógyszer mellett nagy része a nő hibája, de csak a ritkább esetben szándékosság, inkább figyelmetlenség. Viszont ezt senki sem fogja bevallani, inkább a gyógyszerre fogják pedig az csak 1%.


Férfiak jó tanács, ha alapvetően szétszórt és figyelmetlen a barátnőtök, akkor vagy ti tartsátok észben, vagy húzzatok gumit.

2015. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez vicca versa. Ha egy nő nem akar gyereket, nem megy bele a megszakításba. Ha egy férfi nem akar gyereket, húzzon gumit.


Amikor többéves kapcsolatról, házasságról van szó, ott nekem is furcsa mondjuk.

2015. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Olvasd el a Gyakorin, hogy milyen tanácsokat kapnak, azok a nők, akik a férfi akarata ellenére teherbe akarnak esni.


A gyűjtsd össze az ONDÓT ÉS JUTTASD MAGADBA, csak az egyik!

2015. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!