Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy házasságban a nő nem hajlandó védekezni? Azt mondja: "ha nem akarsz gyereket, húzz gumit! "

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%
az a nem normális h házasok vagytok és ilyen alapvető dologban nem tudtok dűlőre jutni. Teljesen huszadrangú kérdés h itt hány válaszadó gumipárti, a gond a kettőtök kommunikációjával van
2014. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
80%
Normális.
2014. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne kötelessége a nőnek védekezni? Ő tömje magát hormonokkal? Ő használjon aktus előtti szereket, ami nem biztonságos?

Lehet nem fogalmazott tapintatosan, de igen normális. De könnyű a férfiaknak azt mondani, hogy tömködjük magunk hormonokkal, nem az ő szervezetük bánja.


És annak ellenére mondom ezt, hogy én gyógyszert szedek. De ha azt mondanám a páromnak, hogy bocs, de leállok vele, akkor nem pattogna, hogy dehát akkor mi lesz.

2014. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom a nő akar gyereket, ezért a sértődött passzivitás a részéről.
2014. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
78%

Nem élek házasságban,igy nem tudom,hogyan viselkednék.Nyiltani meg kellene kérdezned,hogy mi okból nem használ fogamzásgátlót.A fog.gátló tabletta okozhat hosszútávon meddőséget,és van néhány nemkivánt mellékhatása.Van más megoldás is csak azok nem 100% ak.

Emigy azt hallottam,hogy már kifejlesztettek a férfiak számára is fogamzásgátlót.Esetleg nézz utána.

2014. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen normális.

Én is közöltem a párommal, hogy felejtse el, hogy majd én szedek mindenféle gyógyszert.. El is fogadta, nem nyavalyog a gumi miatt. Sőt, nem is engedné, hogy szedjek.

2014. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
91%
Én évekig szedtem fogamzásgátlót. Tele lettek tőle a petefészkeim cisztákkal, és valószínűleg egy tumor nőtt tőle az agyalapi mirigyemre, de ez nem biztos, még most kell majd csak elmennem vizsgálatra. Szóval soha többet nem fogok fog.gátlót szedni, és ha a párom nem érti ezt meg, akkor többé nem a párom, ennyi. Azt hiszem, ez elég indok.
2014. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
94%
igen, szerintem normalis
2014. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
83%
Ugyebár mindegy mit csinál a másik akkor is huzunk gumit...
2014. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
90%

Igen, teljesen normális.

Elvárnád, hogy ő hormongyógyszerekkel tömje a szervezetét, hogy neked ne kelljen egy darab gumit húznod a farkadra, mert kényelmetlennek találod?

Hogy a nőnek mindenféle problémája lesz a fogamzásgátlótól, az meg le van tojva, mi?

2014. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!