Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok.a szüleim 2 éve külön élnek.amikor külön mentek,elősször anyuhoz költöztem a barátommal.mert anyu kérte hogy ne legyen maga aztán párkapcsolata lett és a párommal nem kelettünk akkor már a párom haza költözött én meg apuhoz de apu nem igazán örül ha anyuhoz elmegyek pár napra,nem érti meg ez miatt szid, és azóta nagyon rosszul érzem magam apunál.anyuhoz viszont csak vendégként kellek mivel neki új párkapcsolata van egy szobát használ,állitólag nem férnék el ott apunál meg már kibírhatatlan a helyzet anyu meg nem akar segíteni.
2015. jan. 27. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet egyedül vagy a pároddal?
2015. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

20 éves, felnőtt nő vagy.

A picsogás ideje lejárt.

2015. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is jól kifogtad a családod! Egyik sem különb a másiknál, sem apád, sem anyád. Így amit az előttem írók írtak, az a legjobb megoldás, vagyis albérlet, és a saját lábadra állni.
2015. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!