Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él valaki olyan kapcsolatban,...

Él valaki olyan kapcsolatban, amelyről tudja, hogy hosszú távon nem működhet - mégis nagyon nehéz belőle kilépni?

Figyelt kérdés
Bizonyára vannak olyan kapcsolatok, amelynek valamilyen okból nem lehet jövője (korkülönbség, a másik házassága, vagy bármi ok), és el is határozod, hogy kilépsz belőle, mégsem tudod megtenni? Mások tapasztalatait jó lenne hallani. (A saját okom: lényegesen fiatalabb a férfi, akit egyszer muszáj elengedni - csak nagyon nehéz.)

2015. jan. 30. 12:04
1 2
 1/19 Költőnő? ***** válasza:
58%
miért kéne elengedni?
2015. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
És mekkora az a korkülönbség? Néha (főleg) a nők nagyon túl tudják drámázni az amúgy elenyésző korkülönbséget.
2015. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Költőnő? ***** válasza:
58%

miért is kellett lenullázni mkettőnket két darab kérdésért?

Ha nem tudnád, fiatalabb az emberem, de nem gondolom, h emiatt lesz vége ha vége lesz.

Ezért kérdeztem, h miért kellene elengedni...

De pontozz csak nyugodtan válaszadás helyett...

2015. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
engem is érdekelne a korkülönbség, csak mert ismerek olyan házaspárt, ahol a nő 13 évvel idősebb a férjénél, ennek ellenére 15 éve boldog házasságban élnek (ill te mennyi idős vagy most és mennyi a pasi?)
2015. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez az első 2 válasz mégis mitől lesz 0%, nem zavar, csak érdekel, hogy a lepontozók ilyenkor mire gondolnak? Nem releváns kérdés az, hogy mekkora a korkülönbség, vagy az, hogy miért kell megszakítani egy kapcsolatot?
2015. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Janka néni ***** válasza:
28%

Többiek! Azért pontoz le, mert ha válaszol a feltett kérdésre, nem szeretné valójában tudni a véleményeket.


Egyébként a korkülönbség miatt nem kell szakítani, nem törvényszerű. Ha úgy érzed muszáj elengedni, akkor ő menni akar. Nem a korotok miatt. Ez így kényelmes indok lehet és kevésbé fájdalmasnak gondolja.

2015. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
48%

mégis h adjon az ember hiteles választ ha nem ismeri a körülményeket? Mi kell annál több h nekem is fiatalabb az uram?

Ha meg igazából csak szenvedni akar vkikkel, akkor írja azt, s nem kell ilyen kérdést kitenni.

Istenem...

"szia, én is hasonló helyzetben vagyok, beszélgessünk"--->100%

"szia, mi a baj?"--->0%

Epic logic....

2015. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha a no sokkal idosebb pl: ha akkora a korkulonbseg, ha a nonek mar nem lehet gyereke a ferfinak meg meg nincs ,de majd szeretne , akkor ott mar gondok lesznek... en ilyet ismerek, es mindketten tudjak, hogy nincs jovojuk", de a egyikuk sem lep ki.
2015. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg alapvető kérdés a korkülönbség! 3 év nem gond. 10 sem, ha megegyeznek gyermek kérdésben. Sajnos általában (mi) nők korábban öregszünk, így hamarabb látszik a férfi "fiatalsága". Egyébként miért kell elengedni most? Élvezd ki a helyzetet (ha neked ez izgi) és majd lelép ő...nem kell a dolgok elé menni.
2015. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Koltono ezek betegek, irhatsz barmit, lepontoznak. Engem mar nem erdekel, megirom a velemenyem aztan bekap6tja az egesz csurhe.

Itt az ostobasag a helyes :)

2015. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!