Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él valaki olyan kapcsolatban,...

Él valaki olyan kapcsolatban, amelyről tudja, hogy hosszú távon nem működhet - mégis nagyon nehéz belőle kilépni?

Figyelt kérdés
Bizonyára vannak olyan kapcsolatok, amelynek valamilyen okból nem lehet jövője (korkülönbség, a másik házassága, vagy bármi ok), és el is határozod, hogy kilépsz belőle, mégsem tudod megtenni? Mások tapasztalatait jó lenne hallani. (A saját okom: lényegesen fiatalabb a férfi, akit egyszer muszáj elengedni - csak nagyon nehéz.)

2015. jan. 30. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Janka néni és esetleg mások is! Ilyenkor nem a kérdező pontoz le, ő nem tud levinni 0%-ra, hanem egy halom troll, aki itt szórakozik a gyk-n és valószínűleg nem is válaszol a kérdésre és nem is érdekli az egész. Igazán élvezetes szórakozsi forma lehet, ész nélkül pontozgatni a gyk-n...........bár ha valakinek tényleg csak ennyi öröm jut, azt leginkább sajnálni tudom.
2015. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én 8 évvel vagyok idősebb a páromnál.

Eddig elvoltunk,viszont már egyre több a probléma.

Ami neki természetes,nekem nem fér bele egy párkapcsolatba.

Nem tudom meddig húzzuk még...

2015. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Inkább általánosságban szerettem volna feltenni a kérdést, mert érdekelt volna mások tapasztalata. (Egyébként a mi esetünkben a különbség: 9 év - de nemcsak a korkülönbség miatt kérdeztem)
2015. jan. 30. 14:48
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
9 év miatt nem kell szakítani, bár attól is függ hány évesek vagytok. Barátnőm most szült, 35 éves, az apa 22. Összeházasodtak, jól megvannak. Most lehet mondani, hogy mi lesz később. De igazából ezt akkor sem tudjuk ha egyidősek lennének, akkor sincs garancia válás ellen.
2015. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked tudja a párod hogy ki szeretnél lépni a kapcsolatból?

nálunk is van némi korkülönbség, de nem ez ami zavar.

Én valahogy azt érzem hogy nem tudnám vele leélni az életem, nem a korkülönbség miatt, hanem mert egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mellette öregszek majd meg...

Volt egy előző házassága, ami elég hosszú volt, tehát konkrétan az élete felét egy másik nővel töltötte.

És én se tudom hogy most mitévő legyek. Ő nagyon ragaszkodik hozzám. De úgy érzem hogy a ragaszkodás az nem egyenlő a szerelemmel. Szerintem csak fél hogy egyedül marad... De sajnálatoből nem akarom leélni egy olyan emberrrel az életem, aki mellett már nem vagyok boldog. Volt amikor az voltam. Tehát igen, úgy gondolom hogy a kapcsolatunk nem működhet hosszú távon, tehát csak így vagyok. Ő ragaszkodik, szeretget, stb... én meg csak így vagyok. Nem könnyű de egyszer meg fogom tenni a lépést és a saját boldogságomat keresem majd az életben.

2015. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
egyébként röhej hogy mindenki írogat meg osztja az észt, de normális választ alig írt valaki.
2015. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20év korkülönbseg, élettársa van meg egy gyereke. A gyerek miatt nem lep le de állitólag szeret. Én a végsőkig harcolni fogok erte, mert nem birom elhagyni, imádom :(
2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Már 6 éve van egy 22 évvel idősebb barátom, én 38 éves vagyok. Külön élünk, mert nem akarok összeköltözni, szégyenlem a korkülönbséget. Ő imád, minden nap rengetegszer hív, minden hétvégét együtt töltünk, de tudom, hogy ez számomra nem a jövő. Ki kellene a kapcsolatból lépnem már nagyon régóta, de egyrészt szeretem, másrészt nem vagyok biztos benne, hogy túlélné. Számára én vagyok a minden. Mindenkiért felelősséggel tartozol, akit megszelídítettél... :(
2016. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de én is úgy érzem sajnos... 🙁


Tudom, hogy előbb-utóbb vége lesz, itt a kérdés az, hogy mikor...


Nálunk a visszatartó erő a kislányunk. Nagyon szeretik egymást és nem akarom megtörni ezt az egységet, de én nem vagyok boldog vele.

2023. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!