Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene a kővetkezővel...

Valaki segítene a kővetkezővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok és van egy 3 és fél éves kapcsolatom amit a "drága" édesanyám nem néz jó szemmel ugyanis a barátom megvédett vele szemben mivel sokszor úgy beszél velem mint egy kutyával elmond mindennek már 2x elzavart itthonról és most azt tervezi hogy távol tartásit kér hogy többé ne tudjak találkozni a barátommal ezt megteheti? Vagy tudok elenne valamit tenni?

#családi probléma #távol tartási nyilatkozat
2015. jan. 30. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
lefeküdtünk már de nem egyszerre vártunk vele, de amúgy én úgy tudom hogy 14 éves kor felett már nem tiltják és igen már nagykórú
2015. jan. 31. 11:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Az lehet tudni, hogy anyukádnak konkrétan milyen ellenvetései vannak? Mert ha 3 és fél évig azért elnézte, hogy jártok, akkor nem lehet olyan vészes.

A barátod hány éves?

2015. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
azért mert a barátom megvédett vele szemben mivel sokszor úgy beszél velem mint egy kutyával elmond mindennek már 2x elzavart itthonról! 23 éves
2015. febr. 3. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!