Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha egy családanya segítséget fogad el a háztartással, főzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Például ha hétvégén a nagyszülőknél vagy rokonoknál ebédelnek, akkor ők csomagolnak nekik főtt ételt otthonra is.


Vagy hogy a nagyszülők olyankor elmennek a gyerekért oviba, elviszik játszóházba, ilyesmi. Így az anyuka nyugodtan tud takarítani, egyébként gyerek mellett nem menne neki.


2014. dec. 30. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez a normális
2014. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha nekik igy jo, masnak semmi koze hozza.
2014. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van.
2014. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi ezzel a gond? Nyilván a rokonok kidobnák az ételt, ők meg megeszik. Szerintem ennyi.
2014. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintem elég furcsa. Minek alapít valaki családot, ha nem akar gondoskodni róluk?
2014. dec. 30. 19:14
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben nem kötelező elvárás a segítség (pl nagyszülők nincsenek unokaláthatással zsarolva), hanem maguktól ajánlják fel és az anyuka elfogadja, akkor teljesen természetes.
2014. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jólesik, ha besegítenek, főleg, ha szívesen teszik a nagyszülők. Ettől még gondoskodhat valaki a családjáról!
2014. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem követelőzik és a család szívesen segít, akkor mi a baj? Legalább több idő jut a férjre is például.
2014. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nekem családom van, még mindig anyuci pici lánya vagyok, férjem pedig anyós pici fia. A mi anyukáink is gondoskodnak rólunk, hiába lettünk felnőttek. Egyetem alatt is pakoltak folyamatosan, és ez azóta sem változott. Nekem segítség, nekik öröm, hogy adhatnak. Az unoka pedig egy másik tészta. Persze vannak nagyszülők, akik a kötelező kőröket futják csak az unokával, de vannak olyan nagyszülők, akik élvezik, hogy foglalkozhatnak az unokával, mehetnek játszótérre, hozhatják az oviból, nála van hétvégente.

Ha lesz gyereked, hidd el örülni fogsz a kis szabadságnak, pedig hidd el gyerekkel is lehet vinni a háztartást.

2014. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekeim, ezért nem értem, miért keresnek a nők állandóan kifogásokat, hogy lepasszolhassák őket. Torna, fodrász, kozmetikus, körmös, találkozás a barátnőkkel, most meg a takarítás - nevetséges, komolyan.
2014. dec. 30. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!