Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családjában is van aki...

Más családjában is van aki mindig jót akar?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek? Az ilyen jóakarók legtöbbször csak galibát okoznak. Aztán jön a mentegetőzés, hogy pedig én csak jót akartam!

2015. febr. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A jó családokban mindig van, aki jót akar. Általában minden családtag.. akinek esze is van a jó szándék mellett, az tényleg jót is tesz, és nem galibát kavar.
2015. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bátyám ilyen s eggfej!Pletykál,minden családi dolgot kidumál!Kavarja a s zart állandóan!Utálom!!!
2015. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van igen. ők azok akik mindig más életét beszélik ki, minden részletét. Ha pedig nem találják elég izgalmasnak pletykákat is találnak ki. pl terhes vagy, vagy váltok.

és pofátlan módon azt mondják hogy jót akartak, pedig bennük van a legtöbb rosszindulat.

Engem egyre jobban nem tud már érdekelni hogy ki mit mond rólam. Biztos vagyok benne hogy az ilyen "jóakarók" nagyon boldogtalanok.

2015. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pokolba vezeto ut joszandekkal van kikovezve
2015. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!