Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi buli? Miért nem...

Munkahelyi buli? Miért nem akar vinni?

Figyelt kérdés
Férjem kolleganője bulit szervez magánál, 3 nő 2 férfi kollega menne. Férjem kijelentette engem nem visz . Elég rosszul esett. Ti mit tennétek a helyembe? Mi lehet a háttérben, ami miatt én nem mehetek?
2015. jan. 25. 20:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk se szokás hozni a férjet/feleséget céges bulira.
2015. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem munkahelyi buli, hanem házibuli munkatársakkal.

Ez nekem is rosszul esne, mit ne mondjak. Megbízol benne amúgy? Te is menj véletlenül pont akkor buliba.

2015. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Ha a többieknek sem lesz ott a párja, akkor érthető. Tiszteletben kell tartani, hogy mindenkinek lehetnek külön baráti társasága is.
2015. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
84%
A munkahelyi buli melyik felét nem érted? Gondolom az első részét. Azt jelenti, hogy a kollégák mennek. CSAK a kollégák.
2015. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
86%
mifelénk se szokás vinni a munkahelyi bulikra mást, esetleg egy sözéshez, de nem jellemző
2015. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
24%

"Férjem kijelentette engem nem visz"


Ezt ne hagyd annyiban. Ilyent nem tennék a feleségemmel. Megalázó, félreérthető STB:

2015. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Így van házibuli és azért ez más. Főleg, az a fájópont,hogy előre szól,hogy én nem mehetek. Elmennék én csak nekünk van egy gyermekünk .
2015. jan. 25. 20:52
 8/49 A kérdező kommentje:
A kolleganőnél szervezett házibuli azért nem hiszem,hogy olyan ,mintha valahová beülnek beszélgetni.
2015. jan. 25. 20:55
 9/49 anonim ***** válasza:
62%

5 fős buli, azért nem házibuli... Nem értem, miért nem mennek nyilvános szórakozóhelyre.

Mondd meg, hogy no problemo, de szeretnéd tudni, hánykor megy, hánykor jön, mert a barátnőddel elhívtatok 3 régi férfikollegát a nálatok tartandó buliba,amit ugyanarra a napra szerveztél, mert nem szeretnéd, ha ő is ott lenne.

2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
30%
Legalább ahhoz ragaszkodj, hogy kotont vigyen magával, nehogy valami fertőzést hozzon haza.
2015. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!