Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azért akar szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért akar szakítani, mert beharangozta a családjában és ha ezután kibékülne, azthiszi kinevettetné magát. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

szóval hirtelen dühében, felindulásában azt mondta a családjának, hogy ki akar dobni.(eddig erre példa nem volt, mindenki elég komolynak látta a kapcsolatunkat, bármikor veszekedtünk, magunk között elintéztük)

és most hogy megint, mint ált-ban veszekedések után béke van, ő szabályosan azért húzza, halogatja és hergeli tovább magát ellenem, mert "rajtam fognak röhögni, hogy még mindig veled vagyok"

szóval saját magát szorította ezzel zsákutcába.

és most úgy néz ki, azért akar dobni, mert a családja mit gondol róla, ha meghazudtolná önmagát.


és szabályosan ezért van vége! ezért nem békül ki velem!

persze a szemembe nem vallja be, ezt csak véletlen megemlítette, és fújja tovább a hülyeséget, hogy miért szakít, ami viszont akkora hülyeség, mint egy ház.


2012. febr. 18. 08:18
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

nem tudom érthető volt e

rövidebben:

a párom azért akar szakítani, mert a családjában beharangozta, hogy vége és ha ezek után velem maradna, azt hiszi, hogy rajta röhögne mindenki.

2012. febr. 18. 08:21
 2/32 Macs1209 ***** válasza:
100%

Már az hogy azért akar kidobni, mert beharangozta, az is vicc...


A másik vicc, meg hogy a családján kívül mindenki más

azon fog röhögni, mert azért dobta ki a párját, mert

"anyucinak megígérte".


Röhejes az illető, már bocsánat, hogy ezt mondom.

2012. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Macs1209 ***** válasza:
Jah, és hagyd a fenébe... ne foglalkozz ilyen emberrel.
2012. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 mindennévfoglalt? ***** válasza:
azt nem tudom mennyi ideje vagytok együtt és hány évesek vagytok, de ha az illetőnek ilyen fura és értelmetlen gondolkodása van, inkább most legyen vége, mint mikor már közös ház, gyerek van, aztán jön egy vita és "véletlenül" kiejt egy ilyet a száján a szülei előtt...akkor elváltok?
2012. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ő mindig rendkívül fontosnak tartja, hogy mit gondolnak róla mások, vagy a családja.


soha de soha nem mondta el senkinek a problémáinkat, vagy magánügyeinket, mindenkinek azt mutatja kívülre, hogy vele mindig minden rendben van.

ha munkahelyi gondjai voltak, szabályosan titkolta és amikor megoldódtak, még nekem is csak akkor mondta el!


tudom, hogy ez nem normális dolog.

de most tehetetlenül végig kell néznem, hogy ezért szakít, mert úristen mit szól nem is anyuci, inkább a bátyja, mert őrá nagyon felnéz, és neki is beharangozta, hogy kidob engem.

fél, hogy a bátyja ezután nem tartaná őt férfinak, vagy mit tudom én minek.

2012. febr. 18. 08:34
 6/32 anonim ***** válasza:
ez nagyon gyerekes... ha szeretne, akkor ezzel mit sem törődne és újra együtt lennétek.. :/
2012. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt

25/28 évesek

2012. febr. 18. 08:34
 8/32 A kérdező kommentje:

habár más emberek is ilyenek

pl anno bnőm nem mondta el, hogy megbukott a fősulin és pótvizsgája, vagy UV-ja lesz.

ő meg azt titkolta, előttem a bnője előtt!

holott egy fősulin szerintem nem ritkák az UV-k.

2012. febr. 18. 08:37
 9/32 A kérdező kommentje:

nem, ez nem attól függ, hogy szeret e

régebben is volt egy srác, aki azért nem akart velem járni, mert a haverjainak nem jöttem be!

lenézték őt miattam, meg sorolhatnám.

pedig simán látszott a srácon, hogy szerelmes belém.


a férfiaknál ez teljesen más dolog!

2012. febr. 18. 08:38
 10/32 A kérdező kommentje:
szóval mit tehetnék?
2012. febr. 18. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!