Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim semmit se engednek...

A szüleim semmit se engednek meg! Nem lehet velük beszélni sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utolsó amin kiborultam, hogy semmilyen képem sem lehet fenn facebookon. Jó, csak féltenek, de MINDENKINEK akit ismerek lehet képe fenn. Nem mehetek fiukkal sehova, pedig a barátaim többsége fiú, mivel egy Műszaki iskolába járok, ahol alig vannak lányok. Nem bulizhatok, egyszer voltam véletlen részeg mikor egy pizsibulin a barátnőm nagynénje leitatott minket. Vicces volt :D Nem lehet internetem... ne kérdezzétek ez honnan van. Nem telefonálhattam nagyon sokáig senkivel csak anyával akkor is ha más hívott. Mára ez annyiban változott, hogy van saját szobám és nem hallják. Mégis mi a frászt tegyek?? Nem kapok ruhákat...nincs egy jó cuccom se ami van is ezer éves és azért oké, hogy nem vagyunk gazdagok de télen tornacipőben járni suliba...olyan dolgokra költik a pénzt amire tegyük hozzá szerintem, nincs szükség. Szóval 15 évesen mihez kezdezdjek így? VAnnak egyéb dolgok is de nem akarok senkit ezzel fárasztani.
2015. febr. 1. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok csak egy szinttel jobb.
2015. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szegényke :( Ez azért durva,nagyon sajnálom ami veled van:/ Erre még tanácsot sem tudok adni,csoda hogy ezt elviseled.
2015. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagynéni, nagybácsi van? Vagy család barátja, akivel megbeszélheted? Akinek a véleményére adnak?
2015. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, valamit rosszul vettem le, de szerintem a kérdező lány.
2015. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

ha nagyon elszakad a cérna de tényleg nagyon nembirod őket és már elakarsz menni akkor gyámhatóság bemész és elmondod nekik h nemtörődnek veled kijönnek és kivizsgálják az ügyet

De tényleg komolyan mondom mielőtt megteszed gondold végig mert onan nincs visszaút.

2015. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

ma 22:06

Azért, mert puritán módon nevelik a kérdezőt, még a gyámhatóság sem fog rajta változtatni.

2015. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is a szigorúság híve vagyok, de azért ez komoly túlzás. Főleg, ha belegondolok, hogy a szüleid kb. velem egyidősek lehetnek.

Sajnos nincs ötletem, hogy mit lehetne tenni.

2015. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kedves utolsó előtti válaszoló fog rajta változtatni ha már ruhákat sem vesznek neki. Elvégre nem tudom akkor miért ad az állam nevelési és iskoláztatási ellátást a szülőknek magyarán családi pótlékot ?

továbbá leírta h alig van pénzük mégis olyan dolgokat vesznek amire nincs szükség ez már elég gyanús lesz nekik.

2015. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, NEM fog rajta változtati, ha van villany, fűtés meleg víz, kaja, meg pár ruha, akkor a gyereknek MINDENE megvan (létszükséglet szinten).


Kérdező: semmihez, összeszorítod a fogad és 18 éves korodig kibírod (vagy valamelyik rokonodhoz mész, hátha befogad).

2015. febr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönom, de nagyon szeretem anyáékat, szóval semmi pénzért vagy ruháért elnem hagynám őket :)És az lesz a legjobb, ha megvárom amíg 18 leszek, utána kitombolom magam :D Nem kell gyámügy ide
2015. febr. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!