Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek tartsam a családommal a...

Minek tartsam a családommal a kapcsolatot, ha amúgy sem tudunk beszélni semmiről se?

Figyelt kérdés

A szüleimmel nem tudok megbeszélni semmit se, az öcsémmel meg semmit se beszélek, ö 17 éves

én 20/F (külön élek)


2014. dec. 31. 19:59
 1/3 anonim válasza:
Mert szamithatsz rajuk, akarmi tortenjek. A csalad nagyon fontos, ezt nefeledd
2014. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ha, bármi történik veled, kihez fordulsz segítségért. Majd te is egyre jobban felnősz, a tesód is és változik a dolog nyugi.
2014. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, akkor én vagyok a kivétel. Kb SOHA semmiről nem tudtam beszélni a családommal. Hiába vagyunk 4-en testvérek, egyedül 1 bátyámra számíthattam. Öcsém tizenévesen már mesterien értett a zsaroláshoz, követelőzéshez, stb. Szüleim MINDIG mindenben nekik adtak igazat. Nem volt felvilágosítás, nem volt őszinte beszélgetés, bizalom ,semmi. Ha 1-2x el is mondtam valamit anyámnak, mindenki tudott róla, vagy később a képembe vágta. Most, ha nagy ritkán szükség lenne rá, inkább megoldom máshogy a dolgokat. Akárhányszor megpróbálok valamit mesélni neki, őt nem érdekli. Ez lehet fb, internet, tv, film, könyv, bármi. Ha jó dolgot mesélnék, irigyli. Ha a bajomat mondom, letámad, hogy neki még rosszabb. Ha megkérem, hgoy vigyázzon a gyerekre, mert kicsit kettesben lennénk, rávágja, hogy neki is mindig ott voltunk! Ha mondom, hogy párom picit foglalkozhatna agyerekkel, rávágja, hogy neki se segített, mert agyerek, háztatás a nő dolga! Beleköt abba hogy párommal együtt járunk boltba, vagy sokat voltam vele a gyerek előtt, vagy milyen filmet nézünk, mikor fekszünk, párom miért alszik napközben, miért járunk több boltba, stb... Konkrétan semmiről nem lehet vele beszélni! Ja, és imádja magát fényezni!
2015. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!