Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírja elviselni ezt...

Miért nem bírja elviselni ezt a párom?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom és a facebookon sok ember írt az üzenőfalamra ennek alkalmából(több,mint 100). A barátomnak ez nagyon rosszul esett, és azt hiszi titkolok valamit meg kb. hogy az összes odaíró férfival volt valami köztünk, pedig ez nem így van. Miért kell ezért jelenetet rendezni? Csúnyán összevesztünk.

Férfiak, ti is haragudnátok ezért? Vagy csak nálunk jelent ez problémát?



2015. febr. 2. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez vagy egy óriási kamu, vagy a barátod még ennél is nagyobb ökör.
2015. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu (sajnos). Nagyon féltékeny...az előző barátom is hasonló volt, erre tessék..itt is kezdődik :(
2015. febr. 2. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is féltékeny típus vagyok, de ez nagyon nagy ökörség tényleg... :D
2015. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 schocko ***** válasza:
62%
Lépj le!
2015. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Fogadjunk, hogy a 100-ből 95 csak azért írt, mert a facebook jelerte, különben fogalmuk se lett volna, hogy születésnapod van. Nekem ezért nincs is kint nyilvánosan. Egy darabig kint volt, aztán megelégeltem, hogy olyanok is írtak versecskéket, akikkel évek óta nem is beszéltem. A következő alkalommal csak a családból és néhány barátomtól kaptam felköszöntést, azk voltak az igaziak.
2015. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5: Nekem is így van :D család felköszönt meg közeli barátok, több nem is kell.

Amikor írt olyan, akivel 5 éve együtt dolgoztam 1 hónapot, de úgy, mintha örök barátok lennénk vagy mi a fene :D

2015. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, azért írtak mert jelzi, amúgy fogalmuk sem lenne az egészről. Sokakat csak látásból ismerek. Jövőre majd beállítom hogy ne tudjon az üzenőfalra írni senki, ha már ekkora probléma lett ebből.
2015. febr. 2. 11:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A születésnapnál be lehet állítani, hogy ne lássa senki.
2015. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

[link]


szerintem olvasd el és gondolkodj.

jah és te is pontosan tudod ki mikor mit írogat neki fb-n?

...

2015. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha te a további problémákat így akarod megelőzni, hogy lehetetlenné teszed, hogy felköszöntsenek a fb-on, minek vagy fenn? A barátod nem kicsit nem normális, ha ebből ügyet csinált, és lesz még több bajod is vele. Az ilyenek ki akarják sajátítani a párjukat, úgy gondolják a tulajdonuk, és rendelkezhetnek felette. Ez nem simán féltékenység, hanem elmebaj.
2015. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!