Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek akarok venni egy...

Feleségemnek akarok venni egy fehérneműt. Szerintetek furcsán fognak rámnézni az eladók? Nem ciki ha egy férfi megy be egy ilyen botlba és vesz egy fehérneműt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem :) hidd el nagyon sok férfi jár fehérneműboltba meglepni a barátnőjét - feleségét egy szép darabbal...
2015. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azt fogják gondolni, hogy harisnyafétises vagy és magadnak veszed!:) Nem ciki, sőt! Szerintem minden nő örülne, ha a férje időnként meglepné valamivel. Csak tudd a méretét!
2015. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ez nem túl megfelelő választás, hogy te akarsz neki venni.

A nők jobban szeretik ezeket maguknak kiválasztani és ők meglepni a férfiakat. Így lehet, hogy a visszájára fog elsülni a dolog, és azt hiheti, hogy nem tetszik már neked eléggé és így akarod feldobni a kapcsolatot.

A nők szeretik tehát a férfit meglepni, de ha te veszed ezt, akkor eléggé rosszul sülhet el...

2015. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is szokott venni a párom,el is találja az ízlésem.Mondjuk én nem szeretem ha vesz,had legyen ez az én dolgom.Mivel megbántani nem akarom,rá hagyom.ha neki ez öröm nagy cucc
2015. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy néznek! Viszont szerintem vigyél magaddal egyet-egyet a feleséged kedvenc melltartói és bugyijai közül, hogy azok alapján segítsen belőni az eladó a méretet. Különösen a melltartó kényes téma, nem mindig ugyanolyan a méretezés két különböző márkánál, de egy meglévő darab alapján egy jó eladó biztos tud segíteni.
2015. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki, más férfi is csinál ilyet. :-)


De azt tényleg fontos, hogy egyrészt tudd a helyes méretet, mert fehérneműt nyilván nem cserélnek higiéniai okokból, másrészt ismerd annyira az ízlését, hogy sikerüljön olyat venni, amit biztosan tetszik is neki.

2015. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Én örünék a fehérneműnek, de az tény, hogy nem találná el a méretet a férjem. Melltartót mindig próbálni kell, hiába tudja, hogy 75B, tegnap is akartam melltartót venni, egyik sem passzolt, sokszor több óra keresgélés, hogy rendesen hordható szép fehérneműt vegyek magamnak, mindegyiknek más a szabása. Talán egy szexi hálóing, jobb ötlet, bár azt inkább magadnak veszed kérdező, de a méretnél akkorát nem hibázhatsz.
2015. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én kaptam már a férjemtől... Nem néztek rá furcsán állítólag csak a lányok szexibbnél szexibb darabokra akarták rábeszélni mindig, ő pedig valami szépet, de kényelmeset keresett :D (az olyanokból épp kevés volt szóval én nagyon örültem neki:)
2015. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!


Az én párom is szokott nekem venni :) volt már, hogy csak egy bugyit vett.

2015. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ciki, ha a te méretedet keresed, esetleg felpróbálod...amúgy nem
2015. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!