Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a nő nem szeretné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem szeretné az esküvőt, a férfi megkéri a nő kezét, akkor a nő mit mondjon? Bocs, de nem akarok megházasodni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok az ötletekre, tippekre.

Vagy a nő a férfi kedvéért mondjon igent, és csak maradjon eljegyezve..?


2010. szept. 25. 15:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen, még mindig ez lenne a legjobb. Udvariasságból ne mondjon igent.
2010. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

hát szerintem sem.. azlenne a legjobb megoldás szerintem , ha elfogadná és mondaná hogy, igen..és ha esküvőröl kérdezi a férfi, akkor azt mondaná hogy : én nem szeretném meg ilyenek. és mondaná hogy miért nem és akkor csak eljegyezve maradna..


ti mit gondoltok?

2010. szept. 25. 15:37
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés is ígéret. Ha hagynád, hogy eljegyezzen, joggal mondhatná, hogy becsaptad.
2010. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen a legtisztább az őszinteség.De kérdem én akkor mi az értelme az eljegyzésnek is?Mert szerintem nem sok.
2010. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Fejezze be a nő a kapcsolatot! Ha nem akar együttmaradni a férfivel,akkor ne hülyítse! Akit szeretek,azzal életem végéig együtt akarok lenni! Az eljegyzés pedig felesleges,ha nem akar feleségül menni hozzá!
2010. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki a kérdésből, hogy a nő ehhez a pasihoz nem akar hozzámenni vagy alapból nem házasságpárti. Mert ha nem házasságpárti és egyáltalán nem akar férjhez menni, akkor ha már eljutottak egy olyan szintre hogy a férfi meg akarja kérni a kezét, akkor már erről szó kellett volna hogy essen. Tulajdonképpen mindegy is, hogy melyik a kettő közül, egyértelmű hogy semmi esetre sem szabad igent mondania ha nem akar hozzámenni. Inkább magyarázza el a férfinak, hogy ő nem hisz a házasságban, vagy nem érzi rá késznek magát, minthogy igent mondjon és hitegesse. Az az egyik legaljasabb dolog a világon.
2010. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

3 dolgot mondhat:

- Bocs, de nem akarok még megházasodni.

- Bocs, de veled nem akarok megházasodni.

- Bocs, de én egyáltalán nem akarok soha megházasodni.

2010. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

amúgy nem rólam van szó xD

csak eszembe jutott egy ilyen szituáció.. és mondom megkérdezem már :D

mert biztos van ilyen, és éppen olyan is van biztos, hogy nem beszéltek még erről csak egyszer hirtelen benyögi a férfi. amúgy én olyan helyzetre gondoltam, hogy a nő egyáltalán SOHA nem akar megházasodni, mert felesleges pénzkidobásnak tartja meg egyáltalán nem házasság párti.. meg feleslegesnek gondolja a házasságot.


ilyenre gondoltam :)

2010. szept. 25. 16:33
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

A pénzkidobással nem értek egyet, mert nem muszáj nagy esküvőt csinálni... de persze mindenki, ahogy gondolja.

Sokáig én is úgy voltam ezzel, hogy ez csak egy papír és nincs túl sok értelme, mert szerelmet nem lehet fogadni egy életre, mert sosem lehet teljesen biztosan tudni előre. Amiatt sem fontos a házasság, hogy mások mit gondolnak, mert ez manapság már nem sokat számít. Viszont szerintem egy nőnek ha lehetősége van, mindig biztosítania kell a jogi és anyagi helyzetét is, meg főleg ha gyerek is lesz... szóval azért mégiscsak fontos. De persze ez így nagyon anyagiasan hangzik és csak akkor gondolom jónak a házasságot, ha érzelmek is vannak! Még akkor is, ha a házasság intézményében nem hisz valaki.

2010. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

én pl nem vagyok házasságmániás.

a párom eljátszott az esküvő gondolatával, de én elmondtam neki, hogy feleslegesnek tartom, viszont ettől függetlenül nagyon szívesen leélem vele az életemet.

nem attól lesz örökké tartó valami, ha aláírok róla egy papírt.


ja, és nem érzem azt, hogy hitegetem, vagy szórakozok vele. igenis komolyan gondolom a kapcsolatunkat, szeretnék közös gyereket, de nekem nincs beteges birtoklási vágyam. szerencsére neki sem.


lehet lepontozni.

2010. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!