Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Valóban a páromnak van igaza?

Figyelt kérdés

Páromnak el kellett menni délután dolgozni. Gondoltam kimegyek a 15 hónapos lányommal anyukámékhoz akik 15 km-re laknak, és majd este hazajövünk.

Erre azt mondta ne menjek ki mert egy csomó vad van a két falu között. (Erdős rész) és minden héten van emiatt ott baleset.

Félt minket, a lányunkat engem. 28 hetes terhes vagyok.

Azt mondja majd holnap kimegyünk együtt. Ezen jól összekaptunk.

Dühös vagyok hogy nem "enged"ki. Valóban csak féltene minket vagy ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Tény már kicsit kényelmetlen a vezető pozíció de kibírnám.


2015. febr. 4. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

"Valóban csak féltene minket vagy ti mit gondoltok erről a helyzetről?"


Á, dehogy! Majd jönnek utánam a "válj el tőle" szakasszonyok, bocs, szakleányok!

2015. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Valj el tole!!! :D

Viccet felreteve szerintem tenyleg csak felt!:)

2015. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Ő halhatatlan?
2015. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj de ennyiből honnan tudjuk mi ,hogy tényleg félt-e titeket vagy a nagyszuloket utalja vagy bármi??

De ha ez erdekel, ennyi info utan azt mondom h félt titeket. Es egy kicsit paranoiás is. A vadak sötétben jönnek elő, nappal nem sok esélye van hogy eled ugrik.

2015. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkább félthet titeket szerintem. Reálisnak tűnik így, hogy írtad, hogy minden héten baleset van ott. Ráadásul nem azt tiltotta meg, hogy menj, hanem annyit kért, hogy nélküle ne menj, el is vitt volna ő maga másnap. Egy nap ide vagy oda meg nem oszt nem szoroz. Nekem ez inkább gondoskodó / óvó magatartásnak tűnik. Jobb lenne, ha nem is érdekelné mit csinálsz?
2015. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Ezért nem dolgozom én sem, még a munkába menet elütne valami vagy rámesne egy repülő, inkább ki se mozdulok itthonról.
2015. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A cinikus válaszolóknak kössz a segítséget. 4 es mondtam hogy este jöttem volna haza tehát akkor már sötét van.

Így hogy lehiggadtam már tisztábban látom és valóban csak félt.

Köszi mindenkinek.

2015. febr. 4. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!

Nézd meg a fotókat, azután döntsél belátásod szerint!


[link]

2015. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen, biztosan csak félt. Viszont ez túlféltés. Gondolom azon a környéken nőttél fel, és jól ismered. Ha ő vezet, akkor is megtörténhet a baleset, ő sem egy vadriasztó. A helyedben kimennék. Vezess óvatosan.
2015. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Én ilyen helyzetben arra gondolnék, hogy egyszerűen csak félt minket, a lányunkat, engem és a kisbabánkat.


És nagy különbség van aközött, hogy "nem enged ki", és aközött, hogy azt kérte/mondta, hogy ne menjetek, és meg is indokolta, (szerintem elfogadható módon), hogy miért látja így jobbnak.


Egy kismama esetében már egy nagy erejű, hirtelen fékezésnek is lehet olyan következménye, amit senki nem szeretne, még abban az esetben is, ha be van szerelve kismamáknak való biztonsági övterelő (más néven magzatvédő öv), ami gondoskodik arról, hogy ne a nő hasán feküdjön fel a biztonsági öv.


Ilyen helyzetben én megfogadnám a férjem tanácsát, illetve tiszteletben tartanám a kérését, és tudnám, hogy nem rosszat akar nekem, vagy meg akar fosztani valamitől, hanem szeret és félt minket.

2015. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!