Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként, feleségként valamit...

Nőként, feleségként valamit nem értek. Ti értitek?

Figyelt kérdés
Már elég rég olvasom ezt az oldalt. Valami nagyon bántja a szememet. Ha én mint feleség megcsalom a férjemet, akkor én megérdemlek még egy esélyt, különben is biztos a férjem tehet mindenről. Egyértelműen ő a hibás. Ha ezért elválik tőlem a férjem, akkor ő nem is szeretett engem igazán. De ha bennem valami gyanú merül fel, semmi biztosat nem tudok, mindjárt válnom kellene, mert már biztos számtalanszor megcsalt engem. Elmagyaráznátok nekem ezt a logikát?

2015. febr. 4. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
1%
ha meg akarjátok csalni egymást akk minek kellett házasodni?:DDD ezért nem fogok soha megházasodni. 19/F remélem segítettem ;D
2015. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
1%
ja amúgy velem nyugodtan megcsalhatod ;)) :p
2015. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Mert itt 90%-ban unatkozó egyedülálló hárpiák írogatnak.


24F

2015. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Túl sok feminista és/vagy provokátor van itt

Én ugy gondolom, hogy ha megcsalom, igenis dobjon ki mert megerdemlem. Forditva is igaz.

21/l

2015. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Én meg azt nem értem, mi értelme van ilyen egyértelműen buta és provokatív kérdést feltenni.
2015. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg túl sok a nőgyűlölő. A nők még büszkék is rá. Röhejes, hogy maguk ellen beszélnek.
2015. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!


Rengeteg itt az olyan provokáló, és a mindenkinél mindent jobban tudó unatkozó és férfigyűlölő nő aki itt éli ki magát, mert pasas, még bottal sem piszkálná meg őket.

Ők -bármely kérdésre- mindössze azt tudják csak szajkózni, hogy:

- "menekülj"

- "válj el"

- "költözz el!"

- "menj albérletbe"


Természetesen "mindenről kizárólag a férfi tehet"!

(Őszerintük.)

2015. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Nőként, feleségként mondom, hogy nem értek egyet. HA valaki megcsal, fellángolásból, esetleg részegségből, tökmindegy, hogy nő vagy férfi, akkor esetleg meg lehet beszélni a dolgot, és együtt maradni, de a bizalom biztos, hogy hosszú időre elveszik. Ha nem egyalkalmas szexről hanem viszonyról van szó, akkor nincs mit megbeszélni.
2015. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Én is elég régen olvasom az oldalt, de nem találkoztam az általad felvázolt állapotokkal. Ha valaki félrelép, a többség nemtől függetlenül megbocsáthatatlannak tartja. A nőpártiság inkább azokban a kérdésekben nyilvánul meg, ahol felmerül a GYEREK, és az felülír minden erkölcsi normát..
2015. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ha valaki nyilvánosan kinevetteti magát, az az ő magánügye. Igaz 8-as?
2015. febr. 4. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!