Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám kattant a párom haverja,...

Rám kattant a párom haverja, elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés
Egyre idegesitobb a párom haverja, akivel egyutt dolgozunk... odaig van ertem ez szamomra egyertelmu. Orias botrany lesz ha elmondom, felesege, gyereke van. Mit tegyek?

#feleség #idegesitobb #ferjed
2015. febr. 4. 21:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Mégis miket csinál?

Megjegyzéseket tesz? Fogdos?

2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Allandoan mellettem zizeg, egesz nap vigyorog, a hulye poenjaitol a falra maszok... es olelget, meg hozzam er, waaaa en meg mar nem tudom hogy uljek a kocsiba hogy ne erjen hozzam.
2015. febr. 4. 21:46
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Valaki aki ismer téged is, meg a srácot is avasd be és ő mondja el a férjednek/barátodnak, de csak annyit, hogy szerinte nagyon bejössz a srácnak. Ha te mondod el és ge..i a srác akkor ellened fordítja a párod azzal, hogy éket akarsz közéjük verni. Ha azt mondod a srácnak, hogy hagyja rá, mert elmondod akkor benne van, hogy ő hamarabb beszél a pároddal és azt mondja te rá mozdultál. Nem ismerlek se téged, se őket így nem tudom mennyire reális amit írtam, de ha egy harmadik fél megemlíti csak "érdekesség" képpen egy beszélgetés keretében abból neked kevésbé lehet bajod.
2015. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Miért ültök egy kocsiban?
2015. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
8%

"es olelget, meg hozzam er"


Nem igazán értem, hogy hogyan tudna "ölelgetni", ha te nem akarnád??

De úgy tűnik, hogy ez csak egy "alibi tiltakozás" a részedről!

2015. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Teljesen realis amit irtal, mert alapbol eleg sunyi a "srac" (apam lehetne) :) ven trotty. De uzletben nem ismer lehetetlent, ebbol gondoltam, hogy most mar lepek, mert mi van ha bekavar valamit, pont azert mert elutasito vagyok vele.
2015. febr. 4. 22:08
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Egy férfi ( ha csak nem tiszta tüttő dili ) annyira "mászik" rá egy nőre,amennyit a nő enged neki.

Ha valóban ennyire idegesít és zavar a közeledése,hát tessék a tudomására hozni...ilyen 1xű.

2015. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Szóval miért ültök egy kocsiban?
2015. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
5# tulmisztifikalod a dolgot, a barati kapcsolatba sokminden belefer, es nem mindig latod meg rogton, ha a masik fel meghulyul. Egy barati oleles nekem belefer, de o tovabb ment, amit mint irtam nehez eszre venni, es rogton reagalni megfeleloen.
2015. febr. 4. 22:14
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyutt dolgozunk, es nem ulhetek a tetore...
2015. febr. 4. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!