Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezt sokáig így folytatni?

Lehet ezt sokáig így folytatni?

Figyelt kérdés
Mennyire normális dolog az, hogy párommal egy éve vagyunk együtt, de soha nem mentünk még el együtt sehova, nincs semmi program, csak ő jön hozzám, nem alszik nálam, mertogy "abban mi a jó, hogy együtt alszunk?" heti egy-két alkalommal találkozunk.Van értelme ezt folytatni?
2015. febr. 6. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire nem normális. Annyi időt szán rád, ami még akkor is beleférne az életébe, ha melletted családos ember lenne. Az éjszakákat otthon tölti, a családdal, baráti körrel nem szervez programot, idegenek előtt sem mutatkozik veled.. Ha nincs a háttérben semmi ilyesmi, akkor is csak heti pár órás kikapcsolódás vagy számára, nem pedig szerelem vagy párkapcsolat.
2015. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt érzem, csak egy kis szórakozás vagyok neki. Mindig vártam, reméltem, hogy majd csak kialakul, jobb lesz, de szerintem ennyi volt. Betelt a pohár, nincs mire várnom.
2015. febr. 6. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs,de ő nem a párod,hanem a szeretőd

és szerintem nem te vagy az egyetlen nő az életében,nem vállal fel.szerintem lapát

2015. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!