Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele maradjak, az eros honvagy...

Vele maradjak, az eros honvagyam ellenere?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk az elettarsammal mar lassan 2 eve. Nekem nagyon eros honvagyam van, nem vagyok biztos benne hogy kulfoldon akarok maradni vegleg, nagyon hianyzik a csaladom, o viszont mindenkepp Kint akar maradni.
2015. febr. 7. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod.
2015. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyel egy papirt, es ird le elonyok hatranyok ha hazamesz.... talan segit donteni, nekem szokott.

Ja es ha tudsz menj haza 1-2 hetre, lehet otthon mar az itthon fog hianyozni :)

2015. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam. Sajnos,aki nem érezte még ezt az erős honvágyad,az nem tudja átérezni ezt.Én nagyon komolyan depressziós is lettem egy időben és az is eszembe jutott hogy inkább nem akarok élni,mint hogy külföldön éljem le az életemet és ne kapjam vissza soha a "régi életemet".Hiányzott minden, a család,barátok,helyek,illatok,érzések...stb. Mi végül arra jutottunk, hogy hazamegyünk és meglátjuk otthon hogy megy,de tudom, hogy így pedig a párom lesz boldogtalan.De lehet, hogy én is besokallok és újra vissza akarok majd menni külföldre. Nem tudom..de nem vagy egyedül:)
2015. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!