Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon normális, hogy ezek...

Vajon normális, hogy ezek ellenére iszonyúan magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekem akivel egyedül élek. Párkapcsolatom is van. Szóval lényegében nem is vagyok egyedül, csak olyan nehéz, szörnyen utálok egyedül aludni...meg ez az egész család dolog is hiányzik. Most is a gyerekem már alszik a szobájában, Én pedig itt gubbasztok és egyszerűen annyira rossz itt egyedül. Van arra esély, hogy eltúlzom, de én akkor is így érzem. Már nem olyan rossz, mert már kisírtam magam. Ilyenkor mindig könnyebb egy kicsit, de ez periódikusan fel szokott ötleni bennem.
2014. dec. 1. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem tudom,hogy az-e.Viszont azért írok,hogy tudd,ezzel nem vagy egyedül.

Én is annyira egyedül érzem magam mióta anyukám,mamám meghalt.Még egy kedves szót sem kapok senkitől.Nem tudom hány éves vagy,én 19.

A múltat síratom sokszor,van,hogy egy nap 4* sírok.Te mióta érzel magányt?

2014. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy kb egy éve, én is elvesztettem akkor valakit.
2014. dec. 1. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon okos dolgot már nem tudok írni, de néd meg ezt, ettől jobb kedved lesz:


https://www.youtube.com/watch?v=wTfdxU1JoEY

2014. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mikor a pároddal vagy is így érzed? vagy csak mikor ő nincs veled?
2014. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Néha olyankor is, de akkor nem ilyen intenzíven
2014. dec. 1. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:
és azt meg tudod fogalmazni, hogy mi hiányzik ilyenkor?
2014. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom megfogalmazni...
2014. dec. 1. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:

En regebben voltam igy ezzel az erzesel ami ellen semmitsem lehet mit tenni sajnos.

kerdezo gondolom neked mar ami hianyzik az a meghit csaladi ėlet, ami igazi ferjbol all es nem egy parkapcsolatbol amikor egyedul fekszel egyedul ebredsz! Gyerek lehetseges hogy a gyerek apukajat azaz a multat sem dolgoztad fel? Nem igy kebzelted az eleted?

Bennem ez a kerdes rengetegszer foglalkoztatot sirtam szenvedtem de csak neha neha tort fel bennem ezzek a dolgok. Es utanna a sok maganyos idok utan vegre ramtalalt a szerelem es mar tudtam ez az ami hianyzott az eletembol! Biztosan te is igy vagy, amit megertek, de hidd el jora fog alakulni a te eleted is, lesz egy igaxi parod ferjed akihez hozatartozol majd😊 fel a fejjel!

Ha neha szeretnel beszelgetni kiontenni a lelkedet en megertelek irhatsz nyugodtan uzit😊

2014. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pedig az lenne az első lépés... mert utána már tudnád, hogy mi ellen kell küzdened...
2014. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sem a gyerekem apját, sem az exemet nem sírom vissza.

Viszont abban amit érzek tényleg igazat írtál, vagy, hogy mi az ami hiányzik.

2014. dec. 1. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!