Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy állnátok ehhez?

Ti hogy állnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Párommal hétvégén tudunk csak együtt lenni,hétköznap alig látjuk egymást .Egész héten azt hallgatom,hogy alig várja hogy itthon legyünk kettesben,mert hiányzom.Ehhez képest ha itthon van,játszik a gépen vagy lesi a tévét.Tegnap beszélgettünk vagyis én akartam,de nem is hallja amit mondok,csak hümmög és nem válaszol,szóval látom rajta hogy nem is érdekli amit mondok.Este szóvá tettem,erre kiugrott az ágyból és sírva kirohant a fürdőbe,hogy én már nem szeretem. Kb minden problémát igy lehet vele megbeszélni.Mindenért sír.30 éves férfi.
2015. febr. 8. 05:34
 1/9 anonim válasza:

"MINDENÉRT SÍR, 30 éves FÉRFI"

Ez tetszik. :D

Nem rosszból mondom de a párod azt akarja, hogy megsajnáld. Ez önsajnáltatás, én is ilyen voltam...úgy 16 éves koromig.

Ha mindig megsajnálod azért mert sír akkor az önsajnáltatás mellett kihasználás is lesz a vége és ki fogja használni, hogy minden úgy van ahogyan ő akarja és ugyanúgy folytatni fogja a számítógépezést, stb-t ahelyett, hogy pl. megmasszírozna téged vagy valami ilyen.

A párodnak fel kellene állítania egy fontossági sorrendet, hogy mi számára a legfontosabb.

Párkapcsolat, játszás, stb...

Jót akarok neked mert tapaszalatból beszélek hisz régen én is ilyen voltam és azóta volt időm gondolkodni, hogy mennyi fájdalmat okoztam ezzel az akkori barátnőmnek.

Azóta megtudtam változni és egy törődő férfi lettem (mondjuk most szingli :D), ő is képes rá csak akarat kérdése.

2015. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,eddig meg is sajnáltam mindig,de most már nem hat rám,borzasztóan idegesít!
2015. febr. 8. 06:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj! Hogy az emberek le se szar.ják a párukat csak folyton a hüly.e kütyük net tv játék stb. Aztán mindenki csodálkozik hogy MEGCSALT a párom! ÁÁÁ! Hihetetlen világ! Menj keress mást és légy boldog!
2015. febr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
-kéne keresned egy olyan hapit magadnak,aki megbecsül,mert ez a mostani finoman szólva sem az igazi
2015. febr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Halak jegyü???

Az enyém azt mondja, hogy az olyan jó érzés, amikor itthon vagyunk, nem csinálunk semmit, csak pl ő a tv-t nézi az egyik kanapén én meg a netezek a másikon. Olyan megnyugtató érzés.

2015. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem.Ikrek.

De nem hiszem hogy ennek köze lenne bármihez is.

2015. febr. 8. 09:50
 7/9 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok és én is ikrek vagyok. :D

De ennek szerintem tényleg nincs sok köze hozzá.

2015. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig van. A legtöbb halak pasi hiperérzékeny.
2015. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen volt. (Ő is ikrek amúgy.) Később kiderült, hogy komoly pszichés betegsége van. Persze amikor mi mondtuk neki, hogy nem normális, hogy szenteste üvöltve sír a lakás egyik végében és onnan ordibál nekünk, akkor ááá, neki semmi baja, nem megy orvoshoz. ... ...
2015. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!