Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Ti mit tennétek a helyemben? Vagy hogy állnátok hozzá ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már régebb óta tetszik...sőt..azt hiszem hogy szerelmes lettem belé. A fiú most van túl egy 2 éves kapcsolaton, és azt mondta, hogy ezért nem szeretne velem összejönni (habár már nem szereti a volt barátnőjét!), meg azért, mert nem akarja erre feláldozni a barátságunkat. Azonban amikor elmentünk bulizni, akkor végig vele voltam, és többször is megcsókolt. Hát..ezek után képzelhetitek, hogy milyen boldog voltam, és tényleg (életembe először) most érzem azt, hogy ő érte mindent megtennék...Szóval szerintetek érdemes rá várni? Vagy most közeledjek felé mégjobban, vagy picit hagyjam, hátha hiányzok neki vagy valami? Lehet még esélyem???
2014. jan. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 1,5 éve szerelmes vagyok az osztálytársamba, és mostanra jutottam el arra, hogy képes vagyok rá várni még minimum 2,5 évet (mert azt mondta, hogy azért nem járna velem, mert osztyáltársak vagyunk, pedig tetszem neki), pedig eddig is nagyon próbálkoztam.

Javaslom, hogy még jó ideig ne add fel, próbálkozz, légy vele kedves és megértő, mutasd meg mennyire jó barátja vagy, talán így ő is másképp kezd majd érezni irántad. Ne add fel!! :) 16/L

2014. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

(Kérdező): Köszönöm szépen a válaszod:). És megfogadom ezeket..várni fogok rá!.

~Szurkolok neked is ;)

2014. jan. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!