Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ti hogy állnátok ehhez a témához?

Figyelt kérdés
Sose buliztam meg csináltam hülyeségeket, már 15 évesen az "igazit" kerestem. 4 éve van távkapcsolatom ami abból állt, hogy mindig csak én mentem és úgy éreztem hogy nem kapok vissza semmit. Ez a tipikus akármit megtehetek mert te úgyis mellettem leszel akármi történik/csinálok. Pár hete szakítani akartam de nagy meglepetésemre erős ellenkezésbe ütköztem, hogy nem akar elveszíteni. Ti ennyi idősen megpróbálnátok helyre hozni a dolgokat meg az érzéseket hogy legyen egy igazán komoly kapcsolat jövővel vagy azt tennétek amit eddig még soha (bulizni, flörtölgetni, felfedezni, amire mások azt mondanák hogy "kiélték magukat")
2014. febr. 1. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont most vagyok 22 éves, és arra jöttem rá, hogy elvesztegettem az időmet, és nem éltem igazán még. Elcsesztem az egészet! :( Ezért lett belőlem egy üres, magánakvaló, mosolytalan, pesszimista, önző ember.
2014. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mármint a hosszú komoly kapcsolatokkal vesztegetted el az időd? Nekem mindig azt mondták 18-19 éves koromban hogy éljem ki magam mert az kell, de akkor egyáltalán nem érdekelt az élete ezen oldala most pedig elbizonytalanodtam :S
2014. febr. 1. 13:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok, én két éve jöttem rá arra amire most te. Új életet kezdtem, sikerült rengeteg új dolgot kipróbálnom, szórakoznom, flörtölnöm, mellette épülni szellemileg és lelkileg. Mostansra úgy érzem, kihoztam az életemből azt amit tudtam. Neked is ajánlom, megéri.
2014. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én 19 évesen dobtam egy 3 éves kapcsolatot aminek semmi értelme nem volt(hosszú történet). azóta sokkal jobban érzem magam, járok bulizni, pasizni és sokkal jobb így mint akkor volt.
2014. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem a hosszú kapcsolatokkal, egyik kapcsolatom sem érte meg még az egy évet sem, habár nem az én hibámból. Csak nekem is mindig azt mondták, néha még mondják is, most vagy fiatal, élj, járj el ide meg oda, de én igen ritkán tettem ezt, és megbántam. Nem is úgy néz ki a dolog mintha változni akarna. Pedig ha lenne nagyobb baráti köröm akkor már talán gyakrabban elmennék. De itt vagyok elzárva ebben az elfuserált semmi városban, a kevés barát is, ki itt, ki ott. Távkapcsolattal, vagy távbarátokkal megint nem vagyok kisegítve, mert egyikkel sem tudok találkozni, mert ha valakit megkedvelek rittig, hogy nem a közelben van. Kevés tapasztalatom is van, de már legalább tisztult bennem milyen típusú emberrel nem akarok lamúrt létesíteni, ennyire talán sikerült kiismernem a másik nemet. Csak szomorú vagyok, hogy lassan már családja kéne, hogy legyen az embernek, én meg akkor kapok észbe, hogy nem használtam ki helyesen az elmúlt éveimet, amit már sosem kapok vissza.
2014. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és pont ezt érzem, a mostani kapcsolatom 3 éve tart és egész egyszerűen semmit nem csinálunk együtt, nem megyünk soha sehová, meg más problémáink is vannak, úgyhogy én is a szakításon gondolkozom, és mikor megmondtam neki ő is ezt mondta, hogy nem akar elveszíteni.


De semmit nem is változtatna azért hogy jobb legyen. Szóval ha te is így érzed, hogy mindig csak szavak vannak de tettekben sosem mutatja meg hogy tényleg szeret akkor szerintem nem biztos hogy érdemes megpróbálni megjavítani, pláne ha ő nem akarja igazán megjavítani a dolgot csak mondja, mert úgy nem is lehet. (nálunk legalábbis ez a helyzet, de persze lehet hogy nálatok nem teljesen)

2014. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha én egyszer odajutok,hogy bármit csinálhatok,akkor ott lesz ihajj csuhajj.. :D amúgy ki kell élned magad,mert én sem tettem,mondjuk én még csak 18 éves vagyok,de már most kiüresedettnek érzem a lelkivilágom..
2014. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Eddig kényelemben élt, ott voltál te, a biztonság, a kisujját nem kellett megmozdítania, most meg megijedt... Szerintem fura 22 évesen már egy 4 éves kapcsolatban lenni. Inkább most éld ki magad, mint 40 évesen 2 gyerekkel.
2014. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rajtad áll, hogy hogyan élj, attól függ te mit szeretnél. Önvizsgálatra lenne leginkább szükséged. Ha arra vágysz, hogy megtaláld a nagy őt, hát keresd meg, ha arra, hogy megmentsd ezt a kapcsolatot, akkor tedd azt, ha pedig inkább buliznál, flörtölgetnél, akkor élj úgy. Szerintem ha azt csinálod, amit abban az időben szeretnél, és neked az úgy jó, akkor az nem elpazarolt idő.

Nekem 5 éves kapcsolatomnak lett vége 21 évesen. Nem mondom, hogy soha nem buliztam, de nem is vágytam err igazán. Én mindig családcentrikus voltam, tökéletesen kielégített az, hogy van valakim, hogy egypár vagyunk, és kialakítjuk a közös életünket. Attól, hogy szakítottunk nem érzem elpazarolt időnek ezt az 5 évet, de tény, hogy nem a megfelelő emberrel voltam, ezért kellett továbblépni.

Én 22 évesen találkoztam az igazival, de tudatosan kerestem, eltartott egy ideig, hogy megtaláljam, de nagyon boldogok vagyunk:)

2014. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor próbálnám meg helyrehozni a kapcsolatot, ha úgy érezném érdemes. 21 évesen szakítottam 3 év kapcsolat után, mert egyszerűen nem egyeztek a céljaink a jövőre nézve. Ez volt a jó döntés, rá 2 évre már a jelenlegi férjemmel éltem együtt, és egyszerűen éreztem, hogy _ez az_; összehasonlíthatatlan volt az előző kapcsolataimmal. És a mai napig az...


Ne más győzködésére vagy ellenzésére dönts, hanem arra, amit TE érzel.

2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!