Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Derult mar ki olyan csaladi...

Derult mar ki olyan csaladi titok, amirol almodni sem mertetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hajaj, nem is egy...
2015. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát sajnos van több is de a legesleg... hogy anyunak van két testvére akiknek van egy közös gyerekük!Mikor meg tudtam azt hittem el ásom magam 6 méterrel a föld alá!
2015. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Derült sajnos...
2015. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden családban van valami - aztán vagy kiderül, vagy nem. A legdurvább, amiről hallottam: 13 éves báty megerőszakolta ötéves húgát.
2015. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az unokabatyam felesege nekem hordta el minden gonosz boszorkanynak a nagymamamat, akit imadok...Noha azt hittem, szeretik egymast. Hat, megsem.
2015. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
A másodunokatesómat felnőtt 30 éves férfi létére még mindig tutujgatja az anyukája. Pár éve elmentek kirándulni, és hogy nehogy kullancsfertőzést kapjon a kis fiacskája, még olyan helyen is ellenőrizte neki, ahová sosem süt napfény.... khm....
2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A baratnommel hetvegen kicsit iszogattunk, es megeredt a nyelve, vagy csak mostanaig birta, es elmeselte, hogy evekig a neveloapjaval .zexelt, de o is akarta, szoval nekem kicsit ugy tunt, hogy o csabitotta el... A legdurvabb az egeszben, hogy van egy gyereke, es nem tudni ki az apja... o azt mondta, hogy tobb pasival volt egy bulizos nyari honapban, es ezert nem tudja ki az apja a gyereknek.. Nekem van egy sanda gyanum, hogy a neveloapjae, de Ez soha nem derulhet ki, mert eleg "elit" csaladnak szamitanak.
2015. febr. 9. 21:47
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Az én családomban nem tudok hatalmas titokról, ami sokkoló lenne, meg amúgyis kicsi a családunk.

De a párom családjában igen. A párom apja először a párom anyukájának a hugával kavart. Tehát járt oda hozzájuk, végül átszállingózott a sógórnőhoz, mígnem az ágyában kötött ki. Megszületett a párom. Végül együtt éltek egy pár évig. MAjd elváltak a szülők. A férfi később összejött egy nővel, akinek voltak gyerekei, de akkor már felnőttek voltak, és a hapsi rácuppant. Tehát a nő rányított a saját párjára, ahogy a lányával éppen az ágyban vannak... elég durva. Mondanom sem kell a párom évek óta nem látta az apját....

Én sem vagyok úgymond az erkölcsösség híve, de azért ez már elég sok...

2015. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. De sajnos almodni mertem..tehat volt sejtésém..

Szappanoperába illő dolgok..

2015. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Akinek van tortenete az kerem ossza meg...

Koszonom az eddigi valaszokat!

2015. febr. 9. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!