Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szülei nem tudják...

A barátnőm szülei nem tudják hogy együtt vagyunk, hogyan mondjuk el?

Figyelt kérdés
A barátnőm anyukája nem tudja hogy együtt vagyunk több mint 8 hónapja mivel elvileg 4. unokatestvérem és e miatt nem engedi igy titokban tartjuk....(szülei elváltak) De ez felemésztő egy idő után... hazudoznia kell otthon amit én is tudok hogy nagyon rossz...én 19 vagyok ő 17 még 2 év mire egyetemre jön, addig igy folytatni szine lehetetlen... :( nem szeretném elveszíteni tényleg nagyon szeretjük egymást de nem tudom most mi lehetne... Az anyjával nőt fel így még nehezebb úgy dönteni hogy vele konfrontálódik... az én szüleim tudják, bár a helyzetet nem, azt hiszik oké minden, nincs velük bajom de nem is igazán oztok meg velük sok dolgot.... féltem a barátnőm a következményektől...

2014. dec. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Magánügy, nem kell róla tudniuk.
2014. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Itt még ötöd-hatod unokatestvérség volt köztetek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
láttam a kérdést és a hasonlóságot, de nem mi vagyunk... igaz, elég hasonlóra sikerült kérdés....
2014. dec. 19. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

A 4. unokatestvérség már nem is rokonság, nem kell Ádám Éváig visszavezetni a családfát.

Karácsony előtt (!) közli a barátnőd az anyukájával, hogy meghívja a Bélát is. (Téged) Minek kérdésre elmondja, hogy valami alakul köztetek, és szeretné, ha Te is ott lennél a szeretet ünnepén. A nyolc hónapot azért nem hangsúlyoznám, hiszen ez hazugság, hiszen nem szólt rólad.

Nem olyan maradiak már a szülők, mint régen, hiszen ismerősök körében is biztos volt már ilyen.

Ha tudnád, mi mindenen nem lepődnek már meg a szülők!!

2014. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En sem erőltetnem hogy mondjuk el az időt.. De az elején tudta az anyja és mondta hogy legyen vége mert "rokonok" vagyunk... Mondhatnánk hogy oké megpróbáltuk nem megy külön.. De félek hogy a barátnőm járna rosszul... Fáj hogy egy esélyt sem kapok...
2014. dec. 19. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Kutakodj itt a neten, és észérvekkel győzd meg a mamát, hogy nem vagytok rokonok. Már ha csak ennyi a kifogása...

Te szüleid is beszélhetnek a lány anyjával, gondolom, ismerik egymást.

2014. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudom, hogy ilyen távoli unokatestvérséget hogyan lehet számontartani. Az üknagyszüleitek voltak testvérek..... Még a másodunokatestvereimet sem tartom számon (bár őket még ki tudnám kutatni...., de a negyedik....iszonyú távoli...

A szüleim az esküvőjükön tudták meg, hogy 4. Unokatestvérek valószínű..., ez senkit sem érdekelt..

2014. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!